Slevový týden - Srpen
30 % bodů zdarma na online výuku díky naší Slevové akci!
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Javy.

Apple Watch budou mít oficiální nabíjecí dock

Apple začal prodávat oficiální nabijecí dock pro Apple Watch. A jak už bývá u Applu zvykem, nejedná se zrovna o nejlevnější kousek. Za nabijecí stanici a 2 metry dlouhý USB Lightning kabel zaplatíte 79 USD, což je v přepočtu asi 2 000 CZK a v balení není adaptér do zásuvky. Ten si již budete muset sehnat sami.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Dock je kulatý s Lightning portem zezadu, disponuje bezdrátovým nabíjením a uprostřed je magnet k uchycení Apple Watch. Ten se ale dá nastavit do dvou pozic, tudíž hodinky můžete mít buďto položené, nebo postavené na boku. Postavení na bok dává smysl hlavně kvůli Nightstand módu v systému WatchOS 2, kdy takto postavené hodinky mohou nahradit budík. Díky magnetickému uchycení se vám ale nepohnou z místa, pokud se je v rozespalosti budete pokoušet zamáčknout.

Dock bude od 20. listopadu k dostání v některých Apple Storech a již nyní jej lze koupit online na stránkách Applu. Ačkoliv Apple již delší dobu nabízí nabijecí stojany pro Apple Watch, například za 30 USD nabízí nabíjecí stojan od Elevation Lab, určený přímo pro použití v Nightmode, toto je oficiální dock (nikoli stojan) vyráběný přímo Applem.

Zdroj: TechCrunch
Zdroj obrázků: Apple


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa hardwaru
Článek pro vás napsal Adam Ježek 18.11.2015 23:03
Avatar
Autor se převážně věnuje Arduinu a psaní tutoriálů z této oblasti, občas napíše příležitostně nějakou tu zprávičku. Většinu svého volného času momentálně věnuje Linuxu a/nebo Raspberry Pi. Také umí C#, HTML, CSS, PHP a Python.
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!