První novoroční výprodej PHP týden
80 % bodů zdarma díky akci Black Friday!
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se PHP

Boston Dynamics a jejich robotí Santa

Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem.
Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Boston Dynamics je velmi známá firma, která se zabývá vývojem robotů a spadá pod Google. Mezi jejich nejznámější roboty patří čtyřnohý pes, BigDog, kterého jsme již viděli, jak si poradí s chůzi v obtížném terénu, ve sněhu, dokonce zvládá jen s mírným zavrávoráním stále běžet, pokud jej pořádně nakopnete.

Firma nyní nahrála na Youtube další video s BigDogem, které se opět odehrává na svahu před sídlem firmy, ovšem s trochu neobvyklým, Vánočním tématem. Na videu BigDog nepřekonává všemožné překážky, ale vystupuje v roli soba táhnoucího sáně Santy Caluse.


 

 

Zprávu pro vás napsal Adam Ježek 23.12.2015 16:34
Avatar
Autor se převážně věnuje Arduinu a psaní tutoriálů z této oblasti, občas napíše příležitostně nějakou tu zprávičku. Většinu svého volného času momentálně věnuje Linuxu a/nebo Raspberry Pi. Také umí C#, HTML, CSS, PHP a Python.
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa hardwaru
Aktivity (3)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!