Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Pythonu
Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij podzimní akce 30% výuky zdarma!
October discounts

Chytré brýle Samsung přijdou v září

O chytrých brýlích se mluví již dlouho. Google ale není jediná firma, která se jejich vývojem zabývá. Na trh se tlačí také Samsung se svými chytrými brýlemi pojmenovanými Electronics Gear Glass. Ty by měly být představeny, podle serveru BusinessKorea, v září na veletrhu IFA v Berlíně.

Chytré brýle Samsung Gear

Foto: businesskorea.co.kr

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Brýle mají být vybaveny sluchátkem a displejem, přes který se bude do oka promítat obraz. Budoucí uživatel je bude nosit na pravé straně hlavy. Brýle budou používat operační systém Tizen, který používají i chytré hodinky od Samsungu. Bližší informace prozatím nejsou známy.

Kromě Google, který své Google Glass představil již minulý rok, by chytré brýle chtěly vyrábět i další společnosti jako Apple, LG, Microsoft nebo Sony. Chytré brýle Google jsou od 15. května v USA dostupné pro širokou veřejnost, pouze ve zkušebním programu, za 1 500 dolarů (v přepočtu přibližně 30 000 Kč).


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa hardwaru
Článek pro vás napsala x 22.5.2014 21:50
Avatar
x
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Avatar
Creevek
Člen
Avatar
Creevek:23.5.2014 1:29

Až budou ty Sony :D

Odpovědět
23.5.2014 1:29
Lenost matka pokroku.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.