Letní akce! Lákají tě IT školení C#, Javy a PHP v Brně? Přihlas se a napiš nám do zpráv kód "BRNO 500" pro slevu 500 Kč na libovolný brněnský kurz. Lze kombinovat se slevami uvedenými u školení i použít pro více kurzů. Akce končí 28.7.

Další neuvěřitelná věc od Asusu je na cestě

Zpravodajství Hardware Další neuvěřitelná věc od Asusu je na cestě

ONEbit hosting Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Tchajwanská společnost Asus zveřejnila krátké video, jako upoutávku na novinku, kterou představí chystá představit na veletrhu Computex, jež se koná 3. - 5. června. Tajné zařízení bude odhaleno v den D, který výrobce elektroniky stanovil na 2. června. Asus zřídil k odhalení svých plánů stránku, kde se nachází odpočet a kde bude také zařízení zveřejněno ve 14:00 (7:00 SEČ).

Z kratičkého videa vůbec není jasné o jaké zařízení se bude jednat a tak můžeme zatím jen hádat. Ústředním motivem je text psaný tužkou na papír, který zní "the next incredible thing", což v překladu znamená "další neuvěřitelná věc". Po chvíli zmizí z posledního slova písmeno "g" a slovo se změní na "thin", tedy tenký.

Podle videa hádám, že by to mohl být ultra tenký tablet se stylusem. A jaký je váš názor?


 

 

Zprávu pro vás napsala x 27.5.2014 21:23
Avatar
x
Miniatura
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa hardwaru
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!