Discount week - September
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Swift
30 % bodů zdarma na online výuku díky naší Slevové akci!

Dron Karma od GoPro je zpět

Minulý rok ukončilo GoPro prodej svého prvního dronu Karma a všechny prodané kusy svolalo od zákazníků zpět, protože dron kvůli náhodnému odpojování baterie během letu nečekaně padal, a to i mezi lidi. Nyní se však Karma vrací i do Evropy, zakoupit ji mohou uživatelé z většiny zemí EU na gopro.com nebo u vybraných prodejců. Další evropské země by měly následovat.


GoPro Karma s kamerou GoPro HERO5; Zdroj: GoPro

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Oproti USA, kde stojí Karma s kamerou $1099 a bez kamery $799, se dá Karma v Evropě zakoupit za €1399 s kamerou a za €999 bez kamery, rozdíl je tak okolo 10 tisíc Kč. V USA však není v ceně zahrnuta dvouletá záruka a daně, které se liší v jednotlivých státech USA. Kamerou, která je s dronem dodávána, je nejnovější GoPro HERO5.

V různých srovnáních s drony od jednoho z největších výrobců dronů, společnosti DJI, jsou často drony DJI vyzdvihovány a ze srovnání vycházejí jako vítězové. Karma však může těžit ze silné značky, kterou GoPro bezpochyby je, ti uživatelé, kteří již do ekosystému GoPro investovali nemalé peníze za příslušenství i kamery, totiž pravděpodobně nebudou chtít produkty od GoPro nechat ležet ve skříni a přejít na DJI. Kamery od GoPro je navíc možné využívat i mimo dron.

Zdroj: The Verge


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa hardwaru
Článek pro vás napsala 31.3.2017 13:48
Avatar
Aktivity (0)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!