Java týden Body zdarma
Využij podzimních slev a získej od nás až 40 % bodů zdarma! Více zde
Pouze tento týden sleva až 80 % na Java e-learning!

IMAX vám doma postaví vlastní kino

Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem.
Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Už vás nebaví si kupovat lístky a chodit do kina? V tom případě pro vás má IMAX dokonalé řešení. Postaví vám kino u vás doma.

IMAX Private Theatre Palais, Zdroj. obr.: imaxprivatethe­atre.com

V nabídce jsou dvě kina - Palais a Platinum.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

V balíčku Palais vám IMAX postaví kino doma a vybaví ho dvěmi 4K 2D/3D projektory, IMAX plátno "od podlaze ke stropu, od zdi ke zdi", IMAX ozvučení, multimediální systém, který mimo jiné zvládne i HD televizi, Blu-ray, DVD, CD, hraní nebo karaoke. Dovnitř se bude vejít 7-18 vašich kamarádů, podle toho, jak se rozhodnete. To vše se ovládá dotykovou obrazovku s uživatelsky přívětivým prostředím, a pokud si nebudete vědět rady, v ceně je i 24/7 technická podpora. A na kolik vás tento luxus? Budete potřebovat uvolnit ve vašem domě místo o velikosti menšího kinosálu a zaplatíte jen 400 000 USD (cca 9,7 mil. CZK), takže skoro zdarma.

A pokud vám tato verze připadá až moc levná, můžete se vytáhnout před sousedy a nechat si postavit verzi Platinum. Nabídne téměř to samé, jen je větší a pojme až 40 lidí. To vše za cenu pouhého jednoho milionu dolarů (cca 25 mil. CZK).

A co filmy? IMAX nechce přijít o výdělky za lístky do kina, takže k systému si můžete za dalších 10 000 USD (cca 250 000 CZK) přikoupit krabičku, která vám umožní přehrát libovolný film, který IMAX ve svých kinech promítá, plus ještě zaplatíte malou sumu za každý film.

Zdroj: Engadget.com


 

 

Zprávu pro vás napsal Adam Ježek 29.6.2016 14:37
Avatar
Autor se převážně věnuje Arduinu a psaní tutoriálů z této oblasti, občas napíše příležitostně nějakou tu zprávičku. Většinu svého volného času momentálně věnuje Linuxu a/nebo Raspberry Pi. Také umí C#, HTML, CSS, PHP a Python.
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa hardwaru
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!