MS Office week
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se MS Office
50 % bodů zdarma na online výuku díky naší Slevové akci!

Jawbone ukončil výrobu svých fitness náramků

Společnost Jawbone, který vyrábí chytré náramky UP2, UP3 a UP4 a která stojí za systémem UP Move ukončila po roce výrobu svých náramků UP.

Již vyrobené náramky nyní rozprodává se slevou a všechno součástky, které měla na skladě, prodala výrobcům třetích stran.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Aby bylo jasné, neznamená to, že Jawbone odchází z obchodu s wearables. Minulý rok v červenci se společnosti povedlo v dalším kole startupové kampaně vybrat 165 000 000 USD (cca 4 010 000 000 CZK). Podle Hosaina Rahmana, CEO v Jawbone, hodlá společnost použít peníze na vývoj náramku, který bude použit ve zdravotnictví. Ovšem o to se snaží již delší dobu, ale stále bez úspěchu.

Společnost je na trhu zhruba 5 let a za tu dobu se jí nepovedlo udělat znatelný průlom.

Podle zpráv se Jawbone snaží od minulého také zbavit oddělení svých Bluetooth reproduktorů.

Společnost Jawbone se zatím nevyjádřila k těmto skutečnostem, ovšem už odmítla komentovat skutečnost se svým oddělením bezdrátových reproduktorů, dá se očekávat, že také o této skutečnosti pomlčí. Situace okolo celé společnosti je poslední dobou nejistá, tudíž se společnost možná dostává do problémů a hrozí ji krach. Tato informace ale zůstává doměnkou, jelikož vedení společnosti se odmítá k čemukolliv vyjádřit.

Zdroj: TechInsider


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa hardwaru
Článek pro vás napsal Adam Ježek 29.5.2016 16:59
Avatar
Autor se převážně věnuje Arduinu a psaní tutoriálů z této oblasti, občas napíše příležitostně nějakou tu zprávičku. Většinu svého volného času momentálně věnuje Linuxu a/nebo Raspberry Pi. Také umí C#, HTML, CSS, PHP a Python.
Aktivity (3)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!