Procvič si angličtinu zdarma s naším americkým e-learningem! Learn more
Pouze tento týden sleva až 80 % na celý Java e-learning!

Jawbone ukončil výrobu svých fitness náramků

Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem.
Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Společnost Jawbone, který vyrábí chytré náramky UP2, UP3 a UP4 a která stojí za systémem UP Move ukončila po roce výrobu svých náramků UP.

Již vyrobené náramky nyní rozprodává se slevou a všechno součástky, které měla na skladě, prodala výrobcům třetích stran.

Aby bylo jasné, neznamená to, že Jawbone odchází z obchodu s wearables. Minulý rok v červenci se společnosti povedlo v dalším kole startupové kampaně vybrat 165 000 000 USD (cca 4 010 000 000 CZK). Podle Hosaina Rahmana, CEO v Jawbone, hodlá společnost použít peníze na vývoj náramku, který bude použit ve zdravotnictví. Ovšem o to se snaží již delší dobu, ale stále bez úspěchu.

Společnost je na trhu zhruba 5 let a za tu dobu se jí nepovedlo udělat znatelný průlom.

Podle zpráv se Jawbone snaží od minulého také zbavit oddělení svých Bluetooth reproduktorů.

Společnost Jawbone se zatím nevyjádřila k těmto skutečnostem, ovšem už odmítla komentovat skutečnost se svým oddělením bezdrátových reproduktorů, dá se očekávat, že také o této skutečnosti pomlčí. Situace okolo celé společnosti je poslední dobou nejistá, tudíž se společnost možná dostává do problémů a hrozí ji krach. Tato informace ale zůstává doměnkou, jelikož vedení společnosti se odmítá k čemukolliv vyjádřit.

Zdroj: TechInsider


 

 

Zprávu pro vás napsal Adam Ježek 29.5.2016 16:59
Avatar
Autor se převážně věnuje Arduinu a psaní tutoriálů z této oblasti, občas napíše příležitostně nějakou tu zprávičku. Většinu svého volného času momentálně věnuje Linuxu a/nebo Raspberry Pi. Také umí C#, HTML, CSS, PHP a Python.
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa hardwaru
Aktivity (3)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!