Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se JavaScriptu
Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij slevové akce 30% výuky zdarma!
JavaScript týden

LG pravděpodobně pracuje na univerzální platební kartě

Pomalu se dostáváme do doby, kdy nebude třeba nosit v peněžence spoustu platebních karet. Zatímco někteří se pokouší prosadit možnost platby mobilem, jiní na to jdou jinak – pokusem o univerzální platební kartu.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Už se o to pokoušely společnosti jako Coin, Swyp nebo Plastc. Nyní se očividně i LG pokouší o výrobu univerzální platební karty, která v sobě udrží několik různých karet. Na uniklé fotografii je vidět černá platební karta, která ovšem má malý, nízkonapěťový display, tlačítka pro výběr karty a kontakty pro připojení k nabíječce. Podle nápisu na kartě se bude služba nejspíše jmenovat LG Pay (nicméně se objevily i spekulace o názvu White Card) a očekává se její představení příští měsíc na MWC. Nezbývá, než si počkat, jaká bude pravda.

Zdroj: TheVerge


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa hardwaru
Článek pro vás napsal Adam Ježek 30.1.2016 1:12
Avatar
Autor se převážně věnuje Arduinu a psaní tutoriálů z této oblasti, občas napíše příležitostně nějakou tu zprávičku. Většinu svého volného času momentálně věnuje Linuxu a/nebo Raspberry Pi. Také umí C#, HTML, CSS, PHP a Python.
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!