První novoroční výprodej Java týden
Hledáš brigádu v IT, která bude 100 % home office a 100 % flexibilní? Pak napiš na: redakce [zavináč] itnetwork.cz pro více info!
80 % bodů zdarma díky akci Black Friday! Tento týden rovněž sleva na e-learning Java až 80 %

Naštavný muž zdemoloval Apple Store ve Francii

Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem.
Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Neznámý, zhruba třicetiletý muž, se naštval, když mu v Apple Store ve Francii odmítli vrátit peníze (zatím není známé za co a proč). Po chvíli se vrátil do obchodu s ocelovou koulí na Petanque a zdemoloval několik iPhonů a jeden MacBook.

Naši partneři možná hledají právě tebe!

"Apple je společnost porušující evropská práva spotřebitelů", vykřikuje muž, zatímco rozbíjí jednotlivé telefony. "Odmítli mě odškodnit. Řekl jsem jim, ať mi vrátí peníze, oni řekli ne. Víte co se teď stane? Tohle se stane!"
-Volně přeloženo z anglického překladu na portálu iphonehacks.com

Po čase dorazila na místo i ochranka, která muži znemožnila pokus o útěk. Podle všech informací je muž nyní ve vazbě a policie případ prošetřuje, už nyní je ale jasné, že vznikla nemalá škoda.

Na videu vidíme demolici 11-13 zařízení, ovšem když muž s kamerou přijde ke stolu, u kterého neznámý muž začal s demolicí, vidíme na něm více zařízení s černou obrazovkou, než kolik je slyšet ran, tudíž s rozbíjením pravděpodobně začal ještě před zahájením natáčení. Pokud vezmeme v úvahu, že zničil minimálně 15 iPhonů 7, vznikla škoda zhruba 320 000 CZK plus jeden zničený MacBook.

PART 2
PART 3

Zdroj: iPhone Hacks


 

 

Zprávu pro vás napsal Adam Ježek 30.9.2016 20:59
Avatar
Autor se převážně věnuje Arduinu a psaní tutoriálů z této oblasti, občas napíše příležitostně nějakou tu zprávičku. Většinu svého volného času momentálně věnuje Linuxu a/nebo Raspberry Pi. Také umí C#, HTML, CSS, PHP a Python.
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa hardwaru
Aktivity (3)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!