MS Office week
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se MS Office
50 % bodů zdarma na online výuku díky naší Slevové akci!

Naštavný muž zdemoloval Apple Store ve Francii

Neznámý, zhruba třicetiletý muž, se naštval, když mu v Apple Store ve Francii odmítli vrátit peníze (zatím není známé za co a proč). Po chvíli se vrátil do obchodu s ocelovou koulí na Petanque a zdemoloval několik iPhonů a jeden MacBook.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

"Apple je společnost porušující evropská práva spotřebitelů", vykřikuje muž, zatímco rozbíjí jednotlivé telefony. "Odmítli mě odškodnit. Řekl jsem jim, ať mi vrátí peníze, oni řekli ne. Víte co se teď stane? Tohle se stane!"
-Volně přeloženo z anglického překladu na portálu iphonehacks.com

Po čase dorazila na místo i ochranka, která muži znemožnila pokus o útěk. Podle všech informací je muž nyní ve vazbě a policie případ prošetřuje, už nyní je ale jasné, že vznikla nemalá škoda.

Na videu vidíme demolici 11-13 zařízení, ovšem když muž s kamerou přijde ke stolu, u kterého neznámý muž začal s demolicí, vidíme na něm více zařízení s černou obrazovkou, než kolik je slyšet ran, tudíž s rozbíjením pravděpodobně začal ještě před zahájením natáčení. Pokud vezmeme v úvahu, že zničil minimálně 15 iPhonů 7, vznikla škoda zhruba 320 000 CZK plus jeden zničený MacBook.

PART 2
PART 3

Zdroj: iPhone Hacks


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa hardwaru
Článek pro vás napsal Adam Ježek 30.9.2016 20:59
Avatar
Autor se převážně věnuje Arduinu a psaní tutoriálů z této oblasti, občas napíše příležitostně nějakou tu zprávičku. Většinu svého volného času momentálně věnuje Linuxu a/nebo Raspberry Pi. Také umí C#, HTML, CSS, PHP a Python.
Aktivity (3)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!