Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se JavaScriptu
Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij slevové akce 30% výuky zdarma!
Discount week - April - 30

Nový Asus All-in-One Pro Z240

Asus představil nový All-in-One PC se kterým chce trumfnout Apple iMac. Nutno říci, že nasadil laťku opravdu vysoko. Obsahuje hned několik pokročilých technologií. Základem je 10-bodový dotykový displej, či Intel RealSense kamera, což je technologie, která umožnuje rozpoznání obličeje a gest. Firma navíc přidala do svého zařízení mikrofon za účelem dostat to nejlepší ze systému Windows 10, ve kterém je osobní asistentka Cortana. Firma Asus počítá s tím, že tento nový model bude apelovat na zákazníky, kteří chtějí výkonné desktopy. Obrazovka má navíc velmi dobré podání barev, díky čemuž mohou nový All-in-One v klidu používat také fotografové, či editoři videí.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Asus All-in-One Pro nabízí 24-palcový Ultra HD displej s rozlišením 3840x2160 pixelů. Jedná se tedy o 4K displej. Počítač má v sobě čtyřjádrový procesor Intel Core i7-6700T, 16 GB RAM DDR4 a grafickou kartu Nvidia GeForce 960M s 4GB pamětí. Součástí PC je také 1 TB HDD. Na zadní straně jsou k nalezení hned tři USB 3.1 porty a jeden port typu USB-C. Dále jsou přítomné dva HDMI porty, slot pro paměťové karty, Wi-Fi, atd. Součástí balení je také bezdrátová klávesnice a myš.

All-in-One Pro je vytvořen z hliníku s diamantově vybroušenými hranami, což na zařízení vytváří velmi dobrý dojem. Stojan je z jednoho kusu kovu, takže neexistují žádná spojení. Obrazovka nabízí malý stupeň náklonu, který by měl dostačovat potřebám všech zákazníků. Výrobce si dal na opravdu dost záležet a na výsledném výrobku je to znát.

asus

Zdroj: zdnet


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa hardwaru
Článek pro vás napsal Filip Bašus 19.11.2015 19:33
Avatar
Věnuji se psaní článků o mobilních zařízeních a o firmě Microsoft.
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!