Využij akce až 30% zdarma při nákupu e-learningu. Zároveň pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Javy
Hledáme fulltime koordinátora/ku kurzů. 100% homeoffice,100% časově flexibilní. Mám zájem!
discount week 30

Přípravný kurz na Cisco certifikaci za nízkou cenu

Vytvořte si snažší cestu k povýšení, nebo jen k lepší kariéře a začněte s přípravou na certifikaci Cisco Certified Network Associate (CCNA) a Cisco Certified Network Professional (CCNP).

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Server TheNextWeb.com nabízí jedinečnou nabídku, provedení přípravy certifikace CCNA a CCNP za cenu $65.99, což je při dnešním kurzu zhruba 1.700 Kč. Certifikace společnosti Cisco je velmi uznávaná. Proto by znalosti z tohoto přípravného kurzu neměly chybět žádnému odborníkovi v oblasti počítačových sítí.

Balíček obou světově uznávaných certifikátů zahrnuje 5 kurzů. Bude vám stačit pouhé připojení k Internetu a počítač s operačním systémem Windows.

Během kurzu CCNA se naučíte instalovat a konfigurovat síťové prvky nebo řešit nejrůznější problémy v počítačových sítích. Také získáte povědomí o IP, OSPF, ACL, VLAN, EIGRP, přenosech rámců a dalších tématech. Kurz CCNP vás uvede do implementace a řešení problémů v lokálních nebo rozsáhlých podnikových sítí. Včetně toho jak dosáhnout pokročilých bezpečnostních řešení.

Tato nabídka končí již 15. listopadu. Poté bude opět celková cena obou přípravných kurzů za $1.051. Takže neváhejte a využijte tuto vzdělávací nabídku, která vás posune o kus dál ve světě počítačových sítí.


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa hardwaru
Článek pro vás napsal Jiří Šedý (jsedy7) 11.11.2015 18:20
Avatar
Autor se věnuje především počítačovým sítím a také programování. Mezi jeho oblíbené programovací jazyky patří C, C++ a C#. Zajímá se o Linux a všeho kolem svobodného software.
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Avatar
Michal Žůrek - misaz:12.11.2015 17:14

no a někteří máme CCNA (a pár dalších) ve škole zdarma :P

 
Odpovědět
12.11.2015 17:14
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Odpovídá na Michal Žůrek - misaz
Jiří Šedý (jsedy7):12.11.2015 17:55

Někteří ano. :) Já bohužel musel i ve škole platit. :D Ovšem také výrazně nižší částku. :)

Odpovědět
12.11.2015 17:55
Musíš se mnoho učit, abys poznal, že málo víš...
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.