Letní akce! Lákají tě IT školení C#, Javy a PHP v Brně? Přihlas se a napiš nám do zpráv kód "BRNO 500" pro slevu 500 Kč na libovolný brněnský kurz. Lze kombinovat se slevami uvedenými u školení i použít pro více kurzů. Akce končí 28.7.

Samsung má chytré hodinky s projekcí

Zpravodajství Hardware Samsung má chytré hodinky s projekcí

ONEbit hosting Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Společnost Samsung oznámila, že plánuje vytvořit nové chytré hodinky, které budou schopny promítat sekundární display na vaše zápěstí.

Zroj obr.: Samsung

Podle všeho v nich bude senzor, který zjistí polohu zápěstí a promítne na něj display tak, aby došlo k co nejmenší deformaci obrazu. Také má být ovladatelný pohyby zápěstí.

Zatím nevíme, jakou budou mít výdrž, jejich jméno nebo funkce. Jedná se o pouhý návrh, který se teprve začíná měnit ve skutečnost.

Zdroj: Engadget


 

 

Zprávu pro vás napsal Adam Ježek 15.5.2016 18:05
Avatar
Autor se převážně věnuje Arduinu a psaní tutoriálů z této oblasti, občas napíše příležitostně nějakou tu zprávičku. Většinu svého volného času momentálně věnuje Linuxu a/nebo Raspberry Pi. Také umí C#, HTML, CSS, PHP a Python.
Miniatura
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa hardwaru
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Avatar
V-D.sk
Člen
Avatar
V-D.sk:15.5.2016 18:54

A o par rokov mozeme ocakavat rakovinu koze :D ovsem ak nevymyslia nejaku super technologiu :D

 
Odpovědět  -1 15.5.2016 18:54
Avatar
jakubho
Člen
Avatar
Odpovídá na V-D.sk
jakubho:15.5.2016 23:53

Proč bys měl dostávat rakovinu? Však to bude normální světlo, nebo ne? Jako když máš promítačku v kině... Ještě jsem neslyšel že by z obyčejnýho světla světla někdo dostal rakovinu (teď do světla nepočítám UV záření, který stejně lidmi vytvořený běžný světla nevydávají pokud vím...)

Odpovědět 15.5.2016 23:53
Chyba-Jediná jistota v životě programátora.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.