Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se JavaScriptu
Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij slevové akce 30% výuky zdarma!
JavaScript týden

Složíme si VR headset z kartonu od Coca-Coly?

Virtuální realita se začala dostávat k běžným uživatelům od roku 2014, kdy Google na konferenci I/O v San Franciscu v Kalifornii představil papírový headset Google Cardboard. Obyčejná papírová skládačka, ze které si za pár minut může každý složit „brýle“ a vyzkoušet si tak virtuální realitu. (Samozřejmě až potom, co do papírového headsetu vloží svůj chytrý telefon.) Pokud by se však i tato alternativa k drahým VR headsetům zdála některým uživatelům příliš drahá nebo nedostupná, možná je potěší Coca-Cola se svým novým konceptem.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Ano, čtete správně, výrobce limonád Coca-Cola se rozhodl, že virtuální realitu zpřístupní ještě více. Virtuální realitu si bude moci na vlastní kůži vyzkoušet úplně každý, kdo vlastí chytrý telefon.

Brýle složené z kartonu od CocaColy

Limonády Coca-Cola, ať už v plechovce nebo plastové lahvi, se prodávají také v kartonových krabicích. A společnost chce tyto kartony využít právě jako vlastní skládací VR „brýle“, podobné Google Cardboard. Na takovýto papírový headset půjdou přeměnit kartony od dvanácti plechovek nebo dvou půllitrových plastových lahví limonády a možná i nějaké další.

Dle informací ze serveru The Next Web se však jedná zatím pouze o experiment. Než se tak dostanou Coca-Coly „zabalené v brýlích“ dostanou na trh (pokud vůbec někdy) si budeme muset ještě nějakou dobu počkat.

Zdroj: Cult of Android, The Next Web


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa hardwaru
Článek pro vás napsal Pavel Junek 24.2.2016 18:51
Avatar
Autor se zajímá o Android a věnuje se webtvorbě. Pro ITnetwork píše o zajímavých projektech z crowdfundingových serverů a zprávy ze světa mobilních technologií.
Aktivity (2)

 

 

Komentáře

Avatar
Hello World
Člen
Avatar
Hello World:1.3.2016 11:44

V kartónu je budoucnost!!!

Odpovědět
1.3.2016 11:44
Jo! Zkompilovalo se to!
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.