První novoroční výprodej Java týden
Hledáš brigádu v IT, která bude 100 % home office a 100 % flexibilní? Pak napiš na: redakce [zavináč] itnetwork.cz pro více info!
80 % bodů zdarma díky akci Black Friday! Tento týden rovněž sleva na e-learning Java až 80 %

Uvedení Sony PlayStation do Číny

Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem.
Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Čína je pro herní konzole opravdu kuriózním trhem, Sony se nyní chystá na tamní lidnatý trh proniknout se svým PlayStationem. Podle New York Times byly ve spolupráci Sony a Shanghai Oriental Pearl Group zřízeny již dva podniky, které budou určeny pro prodej hardwaru a softwaru Sony na území Číny.

ps4
Naši partneři možná hledají právě tebe!

Herní konzole byly v Číně zakázány od roku 2000, země ale tento zákaz zrušila nyní v lednu. Důsledkem zákazu je v Číně aktuálně velké množství pirátských konzolí, mnoho hráčů však stejně dává přednost PC a hrám na mobilních zařízeních.

Sony doufá, že s nárůstem (právních) herních konzolí na čínském trhu vzroste i počet hráčů a to je i pravděpodobné. Microsoft se svým Xboxem je na tom podobně, jeho partner na čínském trhu BesTV New Media se chystá konzoli přinést na trh už v září.


 

 

Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!