Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se JavaScriptu
Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij slevové akce 30% výuky zdarma!
Discount week - April - 30

Uvedení Sony PlayStation do Číny

Čína je pro herní konzole opravdu kuriózním trhem, Sony se nyní chystá na tamní lidnatý trh proniknout se svým PlayStationem. Podle New York Times byly ve spolupráci Sony a Shanghai Oriental Pearl Group zřízeny již dva podniky, které budou určeny pro prodej hardwaru a softwaru Sony na území Číny.

ps4
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Herní konzole byly v Číně zakázány od roku 2000, země ale tento zákaz zrušila nyní v lednu. Důsledkem zákazu je v Číně aktuálně velké množství pirátských konzolí, mnoho hráčů však stejně dává přednost PC a hrám na mobilních zařízeních.

Sony doufá, že s nárůstem (právních) herních konzolí na čínském trhu vzroste i počet hráčů a to je i pravděpodobné. Microsoft se svým Xboxem je na tom podobně, jeho partner na čínském trhu BesTV New Media se chystá konzoli přinést na trh už v září.


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa hardwaru
Článek pro vás napsal Štěpán Soběslavský 27.5.2014 11:33
Avatar
!
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!