Black friday Black friday
Aprílový black friday tě nenechá v klidu! Až 80 % prémiového obsahu zdarma. Více informací
Pouze tento týden slevy až 80 % na programování v Javě

V bezpečí na každém kroku s módou od Nortonu

Zpravodajství Hardware V bezpečí na každém kroku s módou od Nortonu

ONEbit hosting Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Bezpečnost byla, je a vždy bude mezi těmi nejprobíranějšími tématy světa. Navíc při neustálému propojování elektronických zařízení do cloudu také narůstá jejich zranitelnost, což znamená jen jediné - ztrátu, ba co více, zneužití citlivých informací. O tom ví své i společnost Symantec (vyvíjí různá bezpečnostní řešení jak v osobních tak i ve firemních sektorech, jejich asi nejznámějším produktem je Norton antivirus). A právě v zájmu bezpečí svých klientů a především jejich citlivých osobních údajů se rozhodli být svým klientům ještě blíže a to doslova.

Symantec pod záštitou své obchodní značky Norton a textilní značky Betabrand přichází s oblekem, který vás sice neochrání před kulkou, ale každopádně odrazí útoky tzv. zlodějů identity. Kapsy obleku jsou prošívány stříbrnými vlákny, které jsou schopny blokovat jakoukoliv neoprávněnou RFID komunikaci s kapsáři tohoto století. Oblek jsou ve skutečnosti dva produkty. Kalhoty pojmenované jako Ready jeans se dvěma prošívanými kapsami (po jedné ze předu a zezadu) a sako Work-it blazer s pouze jednou prošívanou kapsou. Skvělým bonusem je, že oblek se dá bez problému prát jako jakékoliv jiné oblečení bez rizika ztráty funkčnosti. Kalhoty ani sako zatím nejsou volně k dostání, ale jsou součástí crowdfundigového projektu od Betabrand. Zatímco kalhoty dosáhly své dotovací hranice, sako stále čeká na váš příspěvek a tak není jisté, zda se vůbec dostane do výroby. Jisté však je, že kalhoty budou v prodeji v únoru.

work it blazer ready jeans

Ukázka saka a kalhot od společnosti Symantec

Zdroj obrázků: betabrand.com


 

 

Zprávu pro vás napsal Gabriel Mastný 27.12.2014 10:49
Avatar
Miniatura
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa hardwaru
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!