Slevový týden - Srpen
30 % bodů zdarma na online výuku díky naší Slevové akci!
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Javy.

Apple Music míří na Android

Jste vlastníkem chytrého telefonu s operačním systémem Android a zaujalo vás, když firma Apple poprvé zveřejnila svou novou hudební aplikaci Apple Music? Majitelé novějších zařízení s nakousnutým jablíčkem si již nějakou dobu Apple Music užívají, uživatelé Androidu měli až doteď možnost využívat pouze konkurenci. To se ale nyní změnilo.

Právě dnes Apple Music dorazila do obchodu Google Play a je přístupná ve všech regionech, s výjimkou Číny. Aplikace nám nabízí téměř všechny stejné funkce, jako na iOS. Jediné, co pro majitele Androidu není přístupné, jsou hudební videa a přihlášení se jako rodinný člen.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Apple Music je zároveň první opravdu skutečnou aplikací pro platformu Android. Vývojáři Applu se opravdu snažili, aby aplikace vypadala alespoň podobně, jako ostatní aplikace běžící na Androidu a zapadla tak mezi ostatní. Vývojáři odvedli velký kus práce a Apple Music tak opravdu více vypadá jako aplikace určená pro Android, nežli pro iOS.

Důležité je zmínit, že pro přihlášení do aplikace bude stále potřeba Apple ID. Členství pro jednoho uživatele je stejné jako na iOS a stojí 5,99€ na měsíc. Pokud si ho pořídíte, získáte přístup k celé knihovně Apple Music, doporučení expertů, tipy na nejlepší novou muziku a neomezený počet přeskočení při poslechu rádiových stanic, které aplikace nabízí. Pokud si nebudete jisti, zda chcete Apple Music využívat a nechcete zbytečně utratit necelých 6€, aplikace nabízí zdarma plnohodnotnou tříměsíční zkušební dobu.

Apple Music na Androidu

Bude Apple Music úspěšná i na Androidu? Na tuto otázku se odpovědi dočkáme až časem.

Zdroj: The Verge


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa mobilních zařízení
Článek pro vás napsal Filip Bašus 10.11.2015 21:37
Avatar
Věnuji se psaní článků o mobilních zařízeních a o firmě Microsoft.
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!