Klávesnice zdarma Klávesnice zdarma
Pořádné programy s pořádnou klávesnicí zdarma. Více zde
Pouze tento týden sleva až 80 % na C# .NET

Apple přemýšlí, jak zvýšit příjem ze servisních služeb

Zpravodajství Mobilní zařízení Apple přemýšlí, jak zvýšit příjem ze servisních služeb

ONEbit hosting Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Applu se daří méně a akcionářům i vedení se to samozřejmě nelíbí. Apple se tak snaží vymyslet způsob, jak dále získávat peníze. Krom kampaní na podporu prodejů, které se v USA i jinde po světě zintenzivnily a jistě se také ještě v budoucnosti zintenzivní, jde i o příjmy z navazujících služeb. Těch je několik, jde hlavně o prodej aplikací, hudby, filmů a knížek, ale také o servis. Jistě vás tak napadne, jestli Apple do svých zařízení nedává "kurvítka", která zařízení poškodí po záruce jen proto, aby měl zákazník důvod zaplatit za servis. Naštěstí tomu tak není, ale uživatelé se teoreticky mohou obávat zvýšení plateb za služby v servisech i toho, že jim budou nabízeny služby a opravy, které vlastně nepotřebují.

iPhone

Zdroj: Computer World


 

 

Zprávu pro vás napsal Vojta Pšenák 1.5.2016 7:34
Avatar
Autor se věnuje psaní stránek v HTML a CSS, programování v PHP a skriptování v Pythonu. Vyznává filozofii OpenSource
Miniatura
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa mobilních zařízení
Aktivity (2)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!