Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se JavaScriptu
Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij slevové akce 30% výuky zdarma!
Discount week - April - 30

BlackBerry Hamburg s Androidem

Již nějakou chvíli kolují zvěsti o tom, že BlackBerry chystá další zařízení poháněná Androidem. Jmenovitě to mají být BlackBerry Rome a BlackBerry Hamburg. Druhý zmíněný byl zachycen na benchmarku GFXBench, kde jsou kromě jiného dostupné jeho hlavní specifikace.

Logo BlackBerry
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

(logo BlackBerry,, zdroj: Wikipedia)

FullHD displej s úhlopříčkou 5.2 palců bude schopen rozpoznat až 5 dotyků najednou. Srdcem je osmijádrový procesor Qualcomm Snapdragon 615 s jádry Cortex A53 spolu s grafickým akcelerátorem Adreno 405. Z 3GB RAM zbyde na uživatele přibližně 2.8 GB, 16GB vnitřní úložiště má reálnou kapacitu cirka 10 GB. Zadní fotoaparát fotí s rozlišením 12 MPx, nabídne autofokus, fázovou detekci či prosvětlovací diodu. Přední kamera má rozlišení 7 MPx. Obsazení senzory je běžné: akcelerometr, světelný senzor, kompas, gyroskop, proximity senzor a počítač kroků. Základní konektivitu obstará WiFi, Bluetooth a GPS. Přítomna je také technologie NFC. Dostupný je jeden slot na SIM kartu.

Operační systém Android ve verzi 6.0.1 Marshmallow je doplněn nadstavbou od BlackBerry. Toto jsou všechny informace, které jsou o chystaném modelu BlackBerry Hamburg dostupné. Cena, datum představení, ani jiné informace zatím nejsou dostupné.

Zdroj: GFXBench, gsmarena


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa mobilních zařízení
Článek pro vás napsal Pavel Junek 19.5.2016 10:07
Avatar
Autor se zajímá o Android a věnuje se webtvorbě. Pro ITnetwork píše o zajímavých projektech z crowdfundingových serverů a zprávy ze světa mobilních technologií.
Aktivity (2)

 

 

Komentáře

Avatar
Jiří Forst
Člen
Avatar
Jiří Forst:19.5.2016 12:52

BB už přeci zařízení s Androidem dávno má.

 
Odpovědět
19.5.2016 12:52
Avatar
Pavel Junek
Redaktor
Avatar
Odpovídá na Jiří Forst
Pavel Junek:19.5.2016 13:46

Má, ale tohle mají být další a pro tento rok mozna jediný. Asi jsem se ve zprávě špatně vyjádřil, mírně jsem ji opravil, omlouvám se :)

 
Odpovědět
19.5.2016 13:46
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Adam Ježek
Redaktor
Avatar
Adam Ježek:19.5.2016 21:32

Ten název si o to prostě říká :D

Odpovědět
19.5.2016 21:32
Počkej chvíli, poradím se s křišťálovou koulí.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.