Discount week - September
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Swift
30 % bodů zdarma na online výuku díky naší Slevové akci!

Chytré analogové hodinky od Garmin

Garmin, známý především jako výrobce outdoorových prvků a GPS navigací, občas zasáhne i do světa chytrých zařízení. Již dříve jste si mohli u nás přečíst o hodinkách z díly Garminu a ten dnes své portfolio rozšířil o další kousek. Jedná se o chytré analogové hodinky Vivomove.

Garmin Vivomove

(Garmin Vivomove, zdroj: Edgar Alvarez, Engadget)

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Hodinky se pyšní velkým analogovým ciferníkem, který slouží pouze k zobrazování času. Jsou to tak úplně první opravdu analogové hodiny od této společnosti. Díky absenci displeje se několikanásobně prodlouží výdrž baterie, která by měla vydržet až rok na jedno nabití. Takovýchto hodnot nedosahují ani chytré náramky, které i bez displeje vydrží často sotva týden. Vivomove by také měly být vodotěsné a to do hloubky až 50 metrů.

Hodinky počítají ušlé kroky či analyzují spánek. Údaje, které naměří, jsou bezdrátově přenášeny do mobilního telefonu, kde se o ně postará aplikace od Garminu. Podporované jsou systémy nejen Android a iOS, ale i Windows. Hodinky také disponují funkcí, která upozorní uživatele na nedostatek pohybu. Upozornění se ukazuje formou červeného pruhu na ciferníku.

různá provedení hodinek

(různá provedení hodinek, zdroj: The Verge)

Vivomove přijdou v různých barvách i provedení, podle čehož se odvíjí také cena. Za nejlevnější model sportovních hodinek zaplatíte v přepočtu cirka 3500 korun. Luxusnější verze z nerezové oceli a s koženým páskem stojí dvojnásobně. Na výběr bude z pěti barev: černá, bílá, rose gold, zlatá a ocel.

Zdroj: The Verge


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa mobilních zařízení
Článek pro vás napsal Pavel Junek 4.5.2016 17:31
Avatar
Autor se zajímá o Android a věnuje se webtvorbě. Pro ITnetwork píše o zajímavých projektech z crowdfundingových serverů a zprávy ze světa mobilních technologií.
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!