September discount week
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se MS Office
50 % bodů zdarma na online výuku díky naší Slevové akci!

CZC má svůj smartphone

Český internetový obchod CZC konečně představil svůj chytrý telefon. Telefon je opravdu chytrý a nabídne spoustu všedních ale i nevšedních funkcí včetně několika zajímavých novinek. Specifikacemi telefon nijak neohromí, ale to ani není cílem. Jak výrobci sami uvádí, smartfoun má zaujmout především svými funkcemi.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Telefon disponuje celou řadou nevšedních senzorů, uživatelé jej tak budou moct odemykat například pomocí otisku jazyka. Nechybí ani senzor na snímání pocitů podle otisku prstu. Podle vaší aktuální nálady se přizpůsobí nejen tapeta a vyzvánění, ale kompletně celý systém. Za zmínku také stojí chytrá funkce automatického čistění telefonu, která nejspíše funguje na podobném principu jako samoopravující se záda u LG G Flex (tzn. nefunguje).

CZC smartphone

Výčet senzorů však ještě nekončí, telefon nabídne i váhu a velmi výkonný vibrační motorek. Můžete si tak dopřát až pět různých režimů vibrací, které jsou navíc trefně pojmenovány podle typu vibrací (komár, moucha, lokomotiva nebo padající helikoptéra). Pro kvalitní připojení k internetu je nechybí ani 10Gb/s LAN konektor.

Že si výrobci dali s vývojem nového telefonu záležet je patrné i z faktu, že vyvinuli vlastní operační systém Ondroid69. Ten ve frekvenci vydávaní aktualizací trumfne i MIUI od Xiaomi. Nové aktualizace přichází uživatelům co 2 hodiny. Aktuální je verze Tatranka. Telefon si můžete nezávazně předobjednat za 1295 eur neboli 35000 korun.

Zdroj: CZC


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa mobilních zařízení
Článek pro vás napsal Pavel Junek 1.4.2016 18:22
Avatar
Autor se zajímá o Android a věnuje se webtvorbě. Pro ITnetwork píše o zajímavých projektech z crowdfundingových serverů a zprávy ze světa mobilních technologií.
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Avatar
Marek Mozola
Člen
Avatar
Marek Mozola:1.4.2016 18:59

nebude to april? :)

 
Odpovědět
1.4.2016 18:59
Avatar
Adam Ježek
Redaktor
Avatar
Odpovídá na Marek Mozola
Adam Ježek:1.4.2016 20:10

Nebude, už jsem si dva objednal.

Odpovědět
1.4.2016 20:10
Počkej chvíli, poradím se s křišťálovou koulí.
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Matúš Petrofčík:1.4.2016 20:51

CZCPhone se bude prodávat skoro zadarmo, respektive za 35 000 Kč.

Top :D

Odpovědět
1.4.2016 20:51
obsah kocky = r^2 ... a preto vlak drnká
Avatar
szymsza
Redaktor
Avatar
szymsza:6.4.2016 17:51

U otisku jazyka mi to začínalo připadat zvláštní :D

 
Odpovědět
6.4.2016 17:51
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 4 zpráv z 4.