Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij slevové akce 30% výuky zdarma!
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se PHP
PHP týden

Elegantní chytré hodinky od Skagen

Skagen je dánským výrobcem hodinek proslulým hlavně díky svému osobitému minimalistickému designu a dobrým cenám. Nyní se do svých hodinek rozhodli přidat trochu moderních technologií a distribuovat je lidem, kterým nevyhovuje design klasických chytrých hodinek.

Nové chytré hodinky Skagen Hagen jsou v podstatě klasickým zařízením sledujícím vaši aktivitu, které dokáže monitorovat kroky a spánkovou činnost. Další z jejich funkcí je také upozorňování na notifikace. Výdrž baterie se pak pohybuje okolo 6 měsíců a po vybití je třeba baterii vyměnit za novou.

Skagen Hagen
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

(obr. zdroj: Tech crunch)

Z boku hodinek se nachází tři tlačítka, která dokážou plnit různorodé funkce včetně ovládání hudebního přehrávače. Na přední straně hodinek se pak nachází dva ciferníky jeden klasický, který zobrazuje čas a druhý vedlejší, který dokáže zobrazovat procentuální splnění vašeho cíle kroků které ujdete za den.

Minimalistický a elegantní design společně s použitými materiály tak z hodinek Skagen Hagen činí zajímavý kus nositelné technologie, který si jistě najde mnoho zájemců. Hodinky jsou určeny zejména pro nenáročné zákazníky, kteří si potrpí na eleganci a zároveň od své nositelnosti žádají pouze upozornění na notifikace a sledování aktivity. Jejich cena se pak pohybuje okolo 215 dolarů, což je v přepočtu asi 5 300 korun.

Zdroj: Techcrunch


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa mobilních zařízení
Článek pro vás napsal Pavel Junek 15.10.2016 20:44
Avatar
Autor se zajímá o Android a věnuje se webtvorbě. Pro ITnetwork píše o zajímavých projektech z crowdfundingových serverů a zprávy ze světa mobilních technologií.
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!