Slevový týden - Březen C# týden
Využij náš slevový týden a získej až 30 % bodů navíc zdarma! Zároveň také probíhá C# týden se slevou na e-learning až 80 %
Hledáme fulltime programátora do ITnetwork týmu -100% homeoffice, 100% časově flexibilní #bezdeadlinu Mám zájem!

Exploduijící Galaxy Note 7 končí

Phabletu Samsung Galaxy Note 7 již definitivně odzvonilo. Před několika dny nás jihokorejská media informovala o pozastavení jeho výroby. Nyní však Samsung oznámil, že výroba i prodej Notu 7 končí.

note 7

(obr. zdroj: Android Community)

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Po první vlně stížností se Samsung rozhodl rozjet plán na výměnu vadných kusů svého chytrého telefonu, po tomto kroku se však začala shromažďovat spousta zpráv týkajících se explodování či vzněcování již vyměněných kusů přístroje. Z tohoto důvodu jihokorejská společnost výrobu i program na výměnu zařízení ukončila a již nebude možné Samsung Galaxy Note 7 oficiálně koupit.

Tato informace je velice smutná vzhledem k tomu, jak špičkovým zařízením je Note 7 po stránce výbavy. Problém svázaný s explodujícími bateriemi mohl být způsoben mnoha aspekty, a tak je na druhou stranu ukončení výroby a prodeje phabletu asi nejrozumnějším krokem který mohl výrobce podniknout pro bezpečnost svých zákazníků.

Zastavení výroby a prodeje Samsungu Galaxy Note 7 bylo nejspíš podníceno žádostí agentury pro technologie a standarty v domovské zemi Samsungu, Jižní Koreji. Dalším z pravděpodobných podnětů také mohla být stále klesající cena tržní hodnoty společnosti, jenž je způsobena špatnými ohlasy, které se týkají právě Notu 7.

Zdroj: Android Community


 

 

Článek pro vás napsal Pavel Junek 12.10.2016 9:15
Avatar
Autor se zajímá o Android a věnuje se webtvorbě. Pro ITnetwork píše o zajímavých projektech z crowdfundingových serverů a zprávy ze světa mobilních technologií.
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa mobilních zařízení
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!