Chci geek triko! Chci geek triko!
Extra 10 % bodů navíc a tričko zdarma při zadání kódu "TRIKO10"

Facebook Messenger pro Windows 10 Mobile je na světě

Zpravodajství Mobilní zařízení Facebook Messenger pro Windows 10 Mobile je na světě

ONEbit hosting Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Před několika týdny se uživatelé Windows 10 dočkali nové desktopové verze messengeru a včera byla do světa vypuštěna verze pro mobilní desítky. Jedná se zatím o betu přístupnou jen v několika zemích.

Aplikace skvěle vypadá, ale z hlediska funkčnosti uživatel může narazit na pár nepříjemností. V prvé řadě se občas aplikace sama od sebe zavře, což je velice nepříjemné. Aplikace se také v určitých situacích jemně seká. Na druhou stranu mobilní verze má modernější design a poskytuje spoustu nových funkcí, na které jsme zvyklí z desktopové verze, jako např. změna barvy chatu, změna přezdívek atd. Pokud tedy už dlouho toužíte po novém messengeru, rozhodně stahujte!

Aplikace není dostupná v České republice, proto v nastavení změňte oblast na Německo, Francii nebo Itálii a aplikaci si stáhněte zde, poté už můžete oblast přepnout zpět na Českou Republiku. Já aplikaci testuji na Lumii 735 a na buildu Windows 10 Mobile 10.0.14356.1000.

Zdroj: windowscentral.com


 

 

Zprávu pro vás napsal Michal Kučera 14.6.2016 19:23
Avatar
Autor se věnuje programování a sítím.
Miniatura
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa mobilních zařízení
Aktivity (2)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!