ITnetwork summer 2020
80 % bodů zdarma na online výuku díky naší Letní akci!

Facebook Messenger pro Windows 10 Mobile je na světě

Před několika týdny se uživatelé Windows 10 dočkali nové desktopové verze messengeru a včera byla do světa vypuštěna verze pro mobilní desítky. Jedná se zatím o betu přístupnou jen v několika zemích.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Aplikace skvěle vypadá, ale z hlediska funkčnosti uživatel může narazit na pár nepříjemností. V prvé řadě se občas aplikace sama od sebe zavře, což je velice nepříjemné. Aplikace se také v určitých situacích jemně seká. Na druhou stranu mobilní verze má modernější design a poskytuje spoustu nových funkcí, na které jsme zvyklí z desktopové verze, jako např. změna barvy chatu, změna přezdívek atd. Pokud tedy už dlouho toužíte po novém messengeru, rozhodně stahujte!

Aplikace není dostupná v České republice, proto v nastavení změňte oblast na Německo, Francii nebo Itálii a aplikaci si stáhněte zde, poté už můžete oblast přepnout zpět na Českou Republiku. Já aplikaci testuji na Lumii 735 a na buildu Windows 10 Mobile 10.0.14356.1000.

Zdroj: windowscentral.com


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa mobilních zařízení
Článek pro vás napsal Michal Kučera 14.6.2016 19:23
Avatar
Autor se věnuje programování a sítím.
Aktivity (2)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!