První novoroční výprodej Java týden
Využij prvních novoročních slev a získej od nás až 80 % bodů navíc zdarma! Zároveň také probíhá Java týden se slevou na e-learning až 80 %

Galaxy A7 přijde s 16MPx selfie fotoaparátem

Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem.
Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Na benchmarku GFXBench byly odhaleny specifikace připravovaného Samsungu Galaxy A7 pro rok 2017. Mezi klíčové specifikace patří osmijádrový procesor s jádry Cortex A53 o taktu 1,8GHz, 5,5 palcový full HD (1920 x 1080 px) displej, 3 GB operační paměti, 32GB vnitřní uložiště a Android ve verzi 6.0.1 Marshmallow.

Naši partneři možná hledají právě tebe!

Nicméně jako hlavní lákadlo nového modelu A7 vypadá jeho 16 megapixelový přední selfie fotoaparát. Zadní snímač nového Samsungu by měl mít také 16 megapixelů, avšak je možné že se údaje mohou ve skutečnosti trochu lišit, což se u benchmarků stává docela běžně.

Pokud vezmeme v úvahu, že nový Galaxy A7 (2017) má 16 megapixelový fotoaparát pro pořizování selfie, je to oproti loňskému modelu Galaxy A7 (2016) dobrý a velký krok kupředu. Bohužel cena a datum uvedení na trh nejsou pro tento smartphone, ani pro další modely z řady A od Samsungu ještě k dispozici.

Zdroj: GFXBench


 

 

Zprávu pro vás napsal Pavel Junek 10.9.2016 12:32
Avatar
Autor se zajímá o Android a věnuje se webtvorbě. Pro ITnetwork píše o zajímavých projektech z crowdfundingových serverů a zprávy ze světa mobilních technologií.
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa mobilních zařízení
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!