Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij podzimní akce 30% výuky zdarma!
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se JavaScript
JavaScript týden

Google chystá vlastní chytré hodinky

Zpravodajský server Android Police dostal od „důvěryhodného zdroje“ informace o tom, že Google chystá hned dvoje vlastní hodinky, pravděpodobně značky Nexus. Pravdivosti informace je přikládána velká váha a obě zařízení by navíc měly být obsluhovány hlasovým asistentem Google Assistant, který je v podstatě vylepšený Google Now. První z chystaných zařízení nese kódové označení Angelfish (v překladu akvarijní ryba skalára) a nabídne celou řadu senzorů a funkcí. Druhé poněkud očesané hodinky jsou opět pojmenovány po rybě, tentokrát po mečounovi, tedy Swordfish.

ilustrační obrázek
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

(obr. zdroj: Android Police)

Anglefish mají být větší hodinky sportovního designu, vzhledem podobné například Moto 360 nebo LG Urbane 2. Umí měřit srdeční tep, senzory zahrnují také GPS a LTE modul. Ovládají se hardwarovými tlačítky, které jsou umístěny na pravé straně. Tělo by mělo být tlusté zhruba 14 milimetrů, průměr displeje činí 43.5 milimetru, tedy o něco méně než Moto 360 druhé generace. Barva ciferníku a nejspíše i pásku bude matně šedá.

O něco menší Swordfish s 42 milimetrovým displejem by se zase měly podobat hodinkám Pebble Time Round. Oproti Anglefish postrádají GPS i LTE a pravděpodobně také monitor srdečního tepu. Díky tomu se však mohla jejich tloušťka zmenšit na 10.6 milimetrů. Ovládány jsou pouze jedním tlačítkem umístěným taktéž na pravém boku. Měly by přijít nejen v šedé barvě, ale také v stříbrné a růžově zlaté.

Zdroj: Android Guys, Android Police


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa mobilních zařízení
Článek pro vás napsal Pavel Junek 7.7.2016 13:10
Avatar
Autor se zajímá o Android a věnuje se webtvorbě. Pro ITnetwork píše o zajímavých projektech z crowdfundingových serverů a zprávy ze světa mobilních technologií.
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!