Google Play Music přijde s rodinným plánem

V září Google oznámil, že chystá vytvořit rodinný plán pro svou službu Google Play Music. Ten umožní až šesti-členné rodině předplácet si Play Music za 14.99 dolarů měsíčně (350-400 korun) a získá tím plnohodnotný přístup pro každého člena rodiny. To znamená přístup k až 35 milionům skladbám na jakémkoliv zařízení a aplikaci bez reklam. Uživatelé ve Spojených státech dostanou navíc přístup ke službě YouTube Red. Datum vydání nebyl specifikován, společnost pouze oznámila, že rodinný plán přijde na konci roku 2015.

Google Play Music Family plan
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

(obr. zdroj: Android blog)

Právě dnes Google na svém blogu zveřejnil zprávu, podle které by se uživatelé v určitých zemích mohli dočkat rodinného předplatného ještě tento týden. Říká, že uživatelé ve Spojených státech, Kanadě, Velké Británii, Austrálii, Francii a Německu se plánu dočkají v následujících dnech. Ostatní státy prý budou brzy následovat.

Zdroj: Talk Android, Android Official Blog


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa mobilních zařízení
Článek pro vás napsal Pavel Junek 9.12.2015 20:19
Avatar
Autor se zajímá o Android a věnuje se webtvorbě. Pro ITnetwork píše o zajímavých projektech z crowdfundingových serverů a zprávy ze světa mobilních technologií.
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!