Java týden První novoroční výprodej
Hledáš brigádu v IT, která bude 100 % home office a 100 % flexibilní? Pak napiš na: redakce [zavináč] itnetwork.cz pro více info!
Využij prvních novoročních slev a získej od nás až 80 % bodů navíc zdarma! Zároveň také probíhá Java týden se slevou na e-learning až 80 %

Google Play umožní vývojářům publikovat coming-soon aplikace

Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem.
Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Pokud patříte mezi fandy mobilních her, určitě se vám už někdy stalo, že jste čekali až vyjde nová očekávaná hra a neustále jste se dívali, jestli už nevyšla. Jestli ano, tak vás Google Play Store určitě potěší. Zavedl totiž novou možnost pro vývojáře, která umožňuje vydat aplikaci jako „coming soon“ (přijde brzy). Uživatelé si aplikaci nebudou moct stáhnout, ale uvidí ji v obchodě. Pokud je aplikace zaujme, můžou kliknout na tlačítko „předběžně zaregistrovat“ (nebo pre-register), kterým se přihlásí k odběru novinek o této hře (aplikaci). Takže pokud vývojář aplikaci uvolní ke stažení, uživatel na to bude upozorněn.

Terminator Genesys: Revolution – předběžná registrace
Naši partneři možná hledají právě tebe!

Jako první této možnosti využilo vývojářské studio Glu, které takto vydalo svoji dlouho očekávanou hru Terminator Genisys: Revolution. Hra je vytvořena podle stejnojmenného filmu a mělo by se jednat o střílečku hranou z pohledu třetí osoby.

Líbí se vám tato nová funkce? Budete jí používat?


 

 

Zprávu pro vás napsal Pavel Junek 10.5.2015 10:38
Avatar
Autor se zajímá o Android a věnuje se webtvorbě. Pro ITnetwork píše o zajímavých projektech z crowdfundingových serverů a zprávy ze světa mobilních technologií.
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa mobilních zařízení
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!