Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij slevové akce 30% výuky zdarma!
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se PHP
Discount week - April - 30

Google Play umožní vývojářům publikovat coming-soon aplikace

Pokud patříte mezi fandy mobilních her, určitě se vám už někdy stalo, že jste čekali až vyjde nová očekávaná hra a neustále jste se dívali, jestli už nevyšla. Jestli ano, tak vás Google Play Store určitě potěší. Zavedl totiž novou možnost pro vývojáře, která umožňuje vydat aplikaci jako „coming soon“ (přijde brzy). Uživatelé si aplikaci nebudou moct stáhnout, ale uvidí ji v obchodě. Pokud je aplikace zaujme, můžou kliknout na tlačítko „předběžně zaregistrovat“ (nebo pre-register), kterým se přihlásí k odběru novinek o této hře (aplikaci). Takže pokud vývojář aplikaci uvolní ke stažení, uživatel na to bude upozorněn.

Terminator Genesys: Revolution – předběžná registrace
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Jako první této možnosti využilo vývojářské studio Glu, které takto vydalo svoji dlouho očekávanou hru Terminator Genisys: Revolution. Hra je vytvořena podle stejnojmenného filmu a mělo by se jednat o střílečku hranou z pohledu třetí osoby.

Líbí se vám tato nová funkce? Budete jí používat?


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa mobilních zařízení
Článek pro vás napsal Pavel Junek 10.5.2015 10:38
Avatar
Autor se zajímá o Android a věnuje se webtvorbě. Pro ITnetwork píše o zajímavých projektech z crowdfundingových serverů a zprávy ze světa mobilních technologií.
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!