C# týden Slevový týden - Březen
Využij náš slevový týden a získej až 30 % bodů navíc zdarma! Zároveň také probíhá C# týden se slevou na e-learning až 80 %
Hledáme fulltime programátora do ITnetwork týmu -100% homeoffice, 100% časově flexibilní #bezdeadlinu Mám zájem!

Google StreetView podporuje VR

Brýle Google Cardboard nejspíše vznikly jako parodie na Samusng Gear VR (nebo Oculus Rift). Jedná se v podstatě o papírovou skládačku, kterou seženete pod 100 korun. Dovnitř „zavřete“ váš chytrý telefon se staženou speciální aplikací a máte virtuální realitu. Nyní to však vypadá, že to Google s těmito brýlemi myslí vážně.

Google CardBoard
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

(brýle Google Cardboard, zdroj: plus.google.com)

Funkce Google Street View, která je obsažena v Google Maps pro Android totiž podporuje zobrazení pro VR. A jak se k tomuto zobrazení dostat? Je to úplně jednoduché. Zapnete StreetView a dvakrát kliknete na ikonku dole v rohu (když kliknete jednou, přepnete se do režimu procházení pomocí otáčení telefonu). Obrazovka se vám rozdělí na 2 části a je hotovo.

Google StreetView VR

(StreetView VR, zdroj: plus.google.com)


 

 

Článek pro vás napsal Pavel Junek 20.12.2014 22:34
Avatar
Autor se zajímá o Android a věnuje se webtvorbě. Pro ITnetwork píše o zajímavých projektech z crowdfundingových serverů a zprávy ze světa mobilních technologií.
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa mobilních zařízení
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!