Black Friday Black Friday
Black Friday výprodej! Až 80 % extra bodů zdarma! Více informací zde

HTC H7 - tablet s podporou Dual SIM?

Zpravodajství Mobilní zařízení HTC H7 - tablet s podporou Dual SIM?

Unicorn College ONEbit hosting Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Vypadá to, že bychom se mohli dočkat dalšího tabletu z dílny HTC. Zatím je označen jako HTC H7 a informace o něm přinesl indický server Zauba, který sleduje import zboží do Indie. Podle specifikací zveřejněných serverem by se měl tablet řadit do nižší třídy. Měl by nabídnout sedmi-palcový display, 1GB RAM a 16GB ROM. Procesor není blíže specifikovaný, ale měl by být čtyř-jádrový a taktovaný na 1.2 GHz. Co však překvapí, je podpora Dual SIM. Normální tablety si vystačí pouze s jednou SIM kartou a to navíc jenom na data, takže těžko říct co HTC s tímto tabletem zamýšlí. Můžeme však doufat, že nám o tom brzy něco oficiálně řekne samo HTC.

Dodávka tabletů do Indie

(dodávka tabletů do Indie, zdroj: Zauba.com)

Cena za jeden tablet poslaný do Indie byla přibližně 9 a půl tisíce indických rupií (150 dolarů, přes 3700 korun). Podle serveru Android Authority by se tak prodejní cena mohla pohybovat kolem 200 dolarů (necelých 5 tisíc korun).

Zdroj miniatury: HTC

Myslíte si, že tablet může nějak rozumně využít Dual SIM?


 

 

Zprávu pro vás napsal Pavel Junek 24.5.2015 17:18
Avatar
Autor se zajímá o Android a věnuje se webtvorbě. Pro ITnetwork píše o zajímavých projektech z crowdfundingových serverů a zprávy ze světa mobilních technologií.
Miniatura
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa mobilních zařízení
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Avatar
Michal Žůrek - misaz:24.5.2015 17:22

Obávám se, že tento tablet se pravděpodobně do Evropy nedostane. Asie je trh, kde lidi k telefonování velmi rádi používají buďto mega telefony nebo právě tablety, takže pro Indii je to v podstatě dual-sim telefon.

Odpovědět  +3 24.5.2015 17:22
Nesnáším {}, proto se jim vyhýbám.
Avatar
alesekmoravec123:7.6.2015 14:54

Někde jsem četl že v Asii nemá jeden operátor pokrytí třeba celé země, což tohle vysvětluje

Odpovědět 7.6.2015 14:54
Udělat něco blbůmvzdorné je nemožné jelikož se vždy objeví nějaký větší blbec.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.