Nejlevnější osmi-jádro s keramickým reproduktorem

Lenovo oznámilo další chytrý telefon, který překvapí nejen svoji cenou. Jedná se o smartphone Lenovo K3 Note a má být konkurencí pro Meizu M1 Note. Disponuje velkým 5.5-palcovým displejem, díky kterému se řadí mezi phablety (=smartphone, který se svojí velikostí blíží k velikosti tabletu). Nabídne osmi-jádrový procesor, taktovaný na 1.7HGz a 2GB RAM. Vnitřní úložiště bude mít kapacitu 16 GB a bude se dát rozšířit pomocí SD karty o dalších 32 GB. Zadní fotoaparát nabídne rozlišení 13 Mpx, přední potom 5 Mpx. Mezi jeho hlavní přednost by měl patřit keramický reproduktor Teana, který by měl zajistit lepší kvalitu i hlasitost zvuku.

Lenovo K3 Note zezadu
Lenovo K3 Note zepředu

(Lenovo K3 Note zezadu a zepředu, zdroj: gizmochina.com)

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Svým vzhledem by se měl tento phablet cílit především na mladé uživatele. Zezadu je telefon totiž celý citrónově žlutý. Cenou ovšem potěší. V Číně se bude prodávat za 899 Yuanů (cirka 3600 korun) za verzi bez keramického reproduktoru a za 999 Yuanů (přibližně 4000 korun) za verzi s keramickým reproduktorem.

A co si myslíte o novém žlutém telefony vy? Líbí se vám jeho barva?


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa mobilních zařízení
Článek pro vás napsal Pavel Junek 29.3.2015 12:18
Avatar
Autor se zajímá o Android a věnuje se webtvorbě. Pro ITnetwork píše o zajímavých projektech z crowdfundingových serverů a zprávy ze světa mobilních technologií.
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Avatar
Vakos
Redaktor
Avatar
Vakos:29.3.2015 14:40

Jelikož je toto IT web, tak si myslím, že by se zde mohly psát i věci, které běžného člověka nezajímají. Například zmínit rozlišení, jaký typ procesoru, jestli podporuje LTE, baterka atd.

Chci hlavně zmínit, že když má telefon 8 jader, tak neznamená že je výkonější než 4 jádrový, což si spousta lidí myslí

Odpovědět
29.3.2015 14:40
"Jediný způsob, jak dělat skvělou práci, je milovat to, co děláte. Pokud jste to ještě nenašli, hledejte dál. Ne...
Avatar
Vojtěch Rezek:31.3.2015 10:17

Kdybych byl úplný analfabet, tak mě odradí už samotná robustnost telefonu. To už by si člověk mohl koupit i tablet. Není to příliš praktické. Ani počet jader mě nepřiláká. Radši si koupím něco výkonějšího se 4 jádry.

Odpovědět
31.3.2015 10:17
It's better burn out than fade away...
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Petr Čech
Redaktor
Avatar
Petr Čech:31.3.2015 21:56

Úplně nechápu snahu výrobců android mobilů o co největší počet jader, když samotný systém stejně dokáže využívat tuším 2 efektivně a většina vývojářů asi taky multithreading neřeší (vyjma her). Nebo mi něco uniká?

Odpovědět
31.3.2015 21:56
the cake is a lie
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.