Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij slevové akce 50% výuky zdarma!
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Javy
Discount week - May - 50

LG čelí žalobě, neopravilo chybu u telefonů

LG prodává vadné telefony a problém nijak neřeší. To je věc, na kterou si stěžují uživatelé telefonů LG G4 a LG V10, a kvůli čemu se chystají podat na LG hromadnou žalobu. Tyto telefony totiž trpí hardwarovou vadou, která může telefon uvést do bootloopu (nekonečného restartování) až do chvíle, kdy se vybije baterie. LG problém v lednu 2016 přiznalo s tím, že jde o vadný kontakt na desce a postiženým uživatelům bude telefony vyměňovat za bezvadné, podle uživatelů však stále produkuje vadné telefony.


LG G4, na který si uživatelé stěžují; Zdroj: LG

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Celý problém vrcholí tím, že je v USA zákonná záruka pouze 1 rok, někteří z uživatelů tak již nemají na výměnu vadného telefonu nárok. LG totiž žádný výměnný program, který by byl platný i po záruce, nespustilo. Telefon se tak stává doslova pouhým těžítkem.

Uživatelé tak požadují, aby LG spustilo výměnný program a opravilo nebo vyměnilo telefony všem uživatelům, kteří se s problémem setkají, a to bez ohledu na délku záruky. Požadují také náhradu veškerých nákladů, například opravu v autorizovaném servise v případě, že byl telefon při výskytu problému již po záruce.

Zdroj: Ars Technica


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa mobilních zařízení
Článek pro vás napsal Neaktivní Účet 21.3.2017 19:23
Avatar
Aktivity (0)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!