Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij podzimní akce 30% výuky zdarma!
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se JavaScript
JavaScript týden

Lumia Cyan je hotová

Dnes Microsoft oznámil v emailu vývojářům aplikací pro Windows Phone, že aktualizace Lumia Cyan pro telefony Lumia je hotová. V emailu Microsoft uvádí některé novinky Windows Phone 8.1 a také dodává, že ve stejný čas vyjde (nejspíš aktualizace) na aplikace pro práci s fotografiemi a máme očekávat "nové vzrušení" z těchto aplikací.

Email od Microsoftu
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Jedno je jisté, aktualizace je hotová, už se tedy dostává do 3. článku schvalovacího procesu a to jsou operátoři nebo zákazník. Schvalovací proces se týká tří stran. Microsoft > výrobce telefonu > [pokud je, tak i operátor] > zákazník. Jak již tedy můžeme vysledovat, tak Microsoft má hotovo, Nokia finishuje a pokud nemáte telefon od operátora, již velmi brzy byste měli mít aktualizaci v telefonu. Pokud máte telefon od operátora, čeká vás mírné zdržení.

Další otázkou zní, jak na tom budou další výrobci telefonů s Windows Phone. I oni již nejspíše dostali hotový Windows Phone 8 a zákazníkům mohou nadělit svoje vylepšení. Uvidíme, jestli i tentokrát budou rychlejší než Nokia.


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa mobilních zařízení
Článek pro vás napsal Michal Žůrek - misaz 7.7.2014 17:30
Avatar
Autor se věnuje tvorbě aplikací pro počítače, mobilní telefony, mikroprocesory a tvorbě webových stránek a webových aplikací. Nejraději programuje ve Visual Basicu a TypeScript. Ovládá HTML, CSS, JavaScript, TypeScript, C# a Visual Basic.
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Avatar
mkub
Redaktor
Avatar
mkub:7.7.2014 17:56

dost pochybujem, ze budu ostatni vyrobcovia mobilov rychlejsi nez Nokia, lebo Nokia patri spolocnosti Microsoft a tym padom Nokia by mala ako prva uviest na trh mobil s novym WP a ako prva by mala poskytnut update

 
Odpovědět
7.7.2014 17:56
Avatar
Odpovídá na mkub
Michal Žůrek - misaz:7.7.2014 18:02

teoreticky jo, ale prakticky se stávalo že zatímco nokia vylepšovala ostatní výrobci ji předběhli.

 
Odpovědět
7.7.2014 18:02
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
mkub
Redaktor
Avatar
Odpovídá na Michal Žůrek - misaz
mkub:7.7.2014 18:06

ved uvidime, ako to bude tentokrat, ved od odkupenia Nokie Microsoftom este nepreslo vela rokov a u Nokie to mohlo trvat aj preto dlhsie, lebo sa v Nokia preorientovavala na iny OS, predtym Nokia patrila medzi clenmi konzorcia, co zastresovalo platformu Symbian

 
Odpovědět
7.7.2014 18:06
Avatar
Milan Křepelka
Redaktor
Avatar
Odpovídá na mkub
Milan Křepelka:7.7.2014 18:09

To je otázka. MS si nemůže moc dovolit znevýhodňovat ostatní. Jednak mi mohl narazit u různých "antimonopolních" úřadů a pak si ty ostatní určitě nechce rozlobit. Už takhle se různí výrobci k WP staví vcelku vlažně, takže by si jenom pod sebou podřezával větev.

 
Odpovědět
7.7.2014 18:09
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 4 zpráv z 4.