Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se JavaScriptu
Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij slevové akce 30% výuky zdarma!
Discount week - April - 30

Note 5 se začátkem roku možná dostane do Evropy

Když Samsung letos v srpnu představil phablet Note 5, chtěl ho prodávat pouze v určených zemích. Do Evropy se tento obr neměl dostat vůbec. Vypadá to, že Samsung své rozhodnutí přeci jenom přehodnotil a phablet se dostane do alespoň některých evropských států. Podle informací zveřejněných serverem Gadgette by se Note 5 měl začít prodávat koncem ledna 2016 ve Velké Británii. A další země by mohly následovat.

Galaxy Note 5

(Galaxy Note 5, zdroj: Gadgette)

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Samsung se však ke zprávě vyjádřil následovně:

With the launch of the original Galaxy Note series in 2011, we created a whole new smart device category that set a new industry standard, which all others have followed. For our European customers, Samsung’s larger-screen portfolio continues to centre on the Galaxy S6 edge+.

V překladu:

S představením první Galaxy Note řady v roce 2011 jsme vytvořily úplně novou kategorii chytrých zařízení, která vytvořila nový standard, který všichni ostatní následovali. Pro naše Evropské zákazníky, portfolio Samsung telefonů s větším displejem se bude i nadále soustředit na Galaxy S6 Edge+.

Tím v podstatě uvedení phabletu Note 5 na evropský trh popřel, redaktoři z Gadgette si ale i tak stojí za svým. Jak to je tedy doopravdy se dozvíme nejspíše až v lednu.

Zdroj: Gadgette, Phandroid


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa mobilních zařízení
Článek pro vás napsal Pavel Junek 6.12.2015 17:19
Avatar
Autor se zajímá o Android a věnuje se webtvorbě. Pro ITnetwork píše o zajímavých projektech z crowdfundingových serverů a zprávy ze světa mobilních technologií.
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!