IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

OnePlus přehodnotil destrukce telefonů

Čínská společnost OnePlus vtrhla na trh s nevídanou reklamní kampaní na propagaci nového chytrého telefonu OnePlus One. Se sloganem "Smash the past" nabízeli tento nový přístroj za pouhý jeden dolar 100 vybraným lidem, kteří natočí na video, jak rozbijí svůj starý smartphone. Našlo se několik nadšenců, kteří si důkladně nepřečetli pravidla, nečekali na výzvu a telefony pro jistotu rozbili hned. V pravidlech bylo ale uvedeno, že telefon dostane 100 náhodně vybraných soutěžících a ti až poté mají natočit video se zničením svého dosavadního telefonu (i tak to nemohl být jen tak ledajaký telefon, ale highend v podobě iPhone 5, Samsung Galaxy S2 a novější, apod.). Na to společnost reagovala tak, že pozměnila pravidla a telefon je možno věnovat charitě. Dnešním dnem je pro prvních pár vyvolených telefon již k dispozici.

OnePlus One - Zprávy ze světa mobilních zařízení

Foto z oneplus.net

Smartphone OnePlus One láká nejen svou výbavou, kterou se rovná nejmodernějším telefonům jako je Samsung Galaxy S5 nebo Sony Xperia Z2, ale především cenou, která je ve srovnání se zmíněnými telefony v podstatě třetinová. OnePlus One je k dostání ve dvou provedeních - v bílé barvě s 16 GB za cenu 299$ a v černé s 64 GB za 350$.

OnePlus One - Zprávy ze světa mobilních zařízení

Foto z oneplus.net

Svou hardwarovou výbavou se řadí mezi nejlepší smartphony, které se dají v současnosti koupit. V tenkém těle s 5,5 palcovým displejem se ukrývá čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 2,5 GHz a 3 GB operační paměti. Telefon disponuje operačním systémem CyanogenMod 11S, jež je upravenou verzí platformy Android. Nechybí dva fotoaparáty, přední s 5 Mpx a na zadní straně 13 Mpx.

OnePlus One - Zprávy ze světa mobilních zařízení

Foto z oneplus.net

Jedinou nevýhodu představuje fakt, že smartphone OnePlus One se na českém trhu, alespoň prozatím, sehnat nedá.


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa mobilních zařízení
Článek pro vás napsala x 6.5.2014 21:53
Avatar
x
Aktivity