Black friday Black friday
Aprílový black friday tě nenechá v klidu! Až 80 % prémiového obsahu zdarma. Více informací
Pouze tento týden slevy až 80 % na programování v Javě

Outlook pro Android začal s podporou Android Wear

Zpravodajství Mobilní zařízení Outlook pro Android začal s podporou Android Wear

ONEbit hosting Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Microsoft v nové verzi svého pokročilého poštovního klienta Outlook pro Android přidal funkce pro chytré hodinky postavené na platformě Android Wear. V rámci těchto funkcí tak na svých hodinkách můžete zkontrolovat doručenou poštu, číst emaily a odpovídat na ně. Odpovídat lze dvěma způsoby - buď z předpřipravených odpovědí, nebo nadiktováním textu e-mailu tak, jak to nyní funguje například s SMS zprávami. Microsoft se pod novým CEO, Satyem Nadellou, snaží na mobilních systémech expandovat i na jiné, než vlastní platformy. Je však otázkou, jestli tím zbytečně neoslabuje pozici již tak slabého Windows Phone, u kterého byly aplikace od Microsoftu hlavním lákadlem pro přechod z jiných platforem.

Hodinky Android Wear

Zdroj: itnews.com


 

 

Zprávu pro vás napsal Vojta Pšenák 18.4.2016 21:01
Avatar
Autor se věnuje psaní stránek v HTML a CSS, programování v PHP a skriptování v Pythonu. Vyznává filozofii OpenSource
Miniatura
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa mobilních zařízení
Aktivity (2)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!