Podívejte se na uniklé snímky chystaného Nexusu Sailfish

Většina velkých společností vyrábějící mobilní telefony již vypustila své vlajkové lodě pro druhou polovinu tohoto roku, nyní je na řadě Google ve spolupráci s HTC s modely Nexus (nebo Pixel?). Zatím s jistotou nemůžeme říct kdy se Google rozhodne své nové smartphony ukázat světu, avšak nyní unikly nové rendery a video s 360° pohledem na to jak bude Nexus s pracovním názvem Sailfish vypadat.

Nexus Sailfish

(obr. zdroj: Android Authority)

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Tyto nové snímky ukazují, že smartphone bude obsahovat USB Typ-C, což bylo již dříve předpokládáno, avšak další novinkou která vyšla na povrch až nyní je, že nový Nexus bude mít nejspíše 2 stereo reproduktory na spodní straně. Další věcí, kterou můžeme potvrdit, jsou rozměry a to 143,8 mm x 69,5 mm x 7,3 mm.

Nexus Sailfish

(obr. zdroj: Android Authority)

HTC Nexus s kódovým označením Sailfish bude disponovat FullHD displejem o velikosti asi 5,2 palců, o výpočetní výkon se bude starat procesor od Qualcommu, pravděpodobně Snapdragon 820 nebo novější verze 821. Procesor pak bude doprovázen operační pamětí o velikosti 4 GB. Také očekáváme 32GB vnitřní uložiště, zadní fotoaparát s rozlišením 12 megapixelů doprovázený předním snímačem s rozlišením 8 megapixelů.

Na zadní straně pak můžeme vidět čtečku otisků prstů. Smartphone bude napájen baterií s kapacitou 2770 mAh, poběží na něm Android a to v nejnovější verzi 7.0 Nougat, jak již je u Googlu zvykem. Na renderech také můžeme vidět, že tělo nového Nexusu bude pravděpodobně ze skla a kovu, což by z něj mohlo udělat více prémiově vypadající telefon.

Zdroj: Android Authority


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa mobilních zařízení
Článek pro vás napsal Pavel Junek 11.9.2016 12:35
Avatar
Autor se zajímá o Android a věnuje se webtvorbě. Pro ITnetwork píše o zajímavých projektech z crowdfundingových serverů a zprávy ze světa mobilních technologií.
Aktivity (2)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!