C# týden C# týden
Pořádné programy s pořádnou klávesnicí zdarma. Více zde
Pouze tento týden sleva až 80 % na C# .NET

Prodej skládacích smartphonů se odkládá

Zpravodajství Mobilní zařízení Prodej skládacích smartphonů se odkládá

Unicorn College ONEbit hosting Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Google Project Ara je velmi zajímavý koncept chytrého telefonu, který si v podstatě můžete sami postavit. Koupíte si základní desku (která určuje velikost samotného telefonu) a do ní si umístíte moduly, jaké chcete (procesor, operační paměť, fotoaparát, baterii, paměť, bluetooth modul, apod.). Hlavní výhoda spočívá v tom, že každý si může telefon sestavit dle svých představ a pokud mu některá komponenta nevyhovuje, tak ji jednoduše vymění. Více si o projektu můžete přečíst zde na síti.

Project Ara

(obr. zdroj: the verge)

Testovací verze telefonu i s moduly se měla začít prodávat už letos v létě v Portoriku, bohužel se tak nestane. Na Twitteru Project Ara oficiálně oznámil, že se začne prodávat až v roce 2016. Tak můžeme jenom doufat, že svoje sliby dodrží a nebude prodej znovu odkládat.

Zpráva z Twitteru

„Vývojáři hledají jiné místo v USA, kde by mohli zahájit testovací prodej smartphonů Ara, protože od záměru začít je prodávat v Portoriku upustili.“

Zpráva z Twitteru

„Testovací prodej začne až v roce 2016. S vývojem mají vývojáři mnohem více práce, než se původně domnívali.“

Zdroj: Twitter, Android Central, The Verge


 

 

Zprávu pro vás napsal Pavel Junek 18.8.2015 14:50
Avatar
Autor se zajímá o Android a věnuje se webtvorbě. Pro ITnetwork píše o zajímavých projektech z crowdfundingových serverů a zprávy ze světa mobilních technologií.
Miniatura
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa mobilních zařízení
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Avatar
Michal Žůrek - misaz:18.8.2015 15:22

Tak třeba (a snad) to bylo už poslední odložení.

 
Odpovědět  +5 18.8.2015 15:22
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.