Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij slevové akce 30% výuky zdarma!
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se PHP
PHP týden

Prodej skládacích smartphonů se odkládá

Google Project Ara je velmi zajímavý koncept chytrého telefonu, který si v podstatě můžete sami postavit. Koupíte si základní desku (která určuje velikost samotného telefonu) a do ní si umístíte moduly, jaké chcete (procesor, operační paměť, fotoaparát, baterii, paměť, bluetooth modul, apod.). Hlavní výhoda spočívá v tom, že každý si může telefon sestavit dle svých představ a pokud mu některá komponenta nevyhovuje, tak ji jednoduše vymění. Více si o projektu můžete přečíst zde na síti.

Project Ara

(obr. zdroj: the verge)

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Testovací verze telefonu i s moduly se měla začít prodávat už letos v létě v Portoriku, bohužel se tak nestane. Na Twitteru Project Ara oficiálně oznámil, že se začne prodávat až v roce 2016. Tak můžeme jenom doufat, že svoje sliby dodrží a nebude prodej znovu odkládat.

Zpráva z Twitteru

„Vývojáři hledají jiné místo v USA, kde by mohli zahájit testovací prodej smartphonů Ara, protože od záměru začít je prodávat v Portoriku upustili.“

Zpráva z Twitteru

„Testovací prodej začne až v roce 2016. S vývojem mají vývojáři mnohem více práce, než se původně domnívali.“

Zdroj: Twitter, Android Central, The Verge


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa mobilních zařízení
Článek pro vás napsal Pavel Junek 18.8.2015 14:50
Avatar
Autor se zajímá o Android a věnuje se webtvorbě. Pro ITnetwork píše o zajímavých projektech z crowdfundingových serverů a zprávy ze světa mobilních technologií.
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Avatar
Michal Žůrek - misaz:18.8.2015 15:22

Tak třeba (a snad) to bylo už poslední odložení.

 
Odpovědět
18.8.2015 15:22
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.