První novoroční výprodej Java týden
Využij prvních novoročních slev a získej od nás až 80 % bodů navíc zdarma! Zároveň také probíhá Java týden se slevou na e-learning až 80 %

Reddit hledá beta testery pro chystanou mobilní aplikaci

Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem.
Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Reddit je obrovská sociální síť, která funguje na principu sdílení příspěvků a jejich následném hodnocení. Jakýkoliv registrovaný uživatel může zveřejnit příspěvek formou textu, odkazu, videa nebo obrázku. Ostatní uživatelé pak mohou na tento příspěvek reagovat komentářem, nebo hlasováním (upvote, downvote). Příspěvky se vkládají do kategorií (subredditů) a čím víc hlasů získají, tím se v dané kategorii zobrazují výše. Uživatelům se pak přičítají body (karma) podle toho, kolik dostal jejich příspěvek hlasů. Na hlavní straně se zobrazují příspěvky z různých subredditů s nejvyšším hodnocením.

Naši partneři možná hledají právě tebe!

Pokud Reddit neznáte, můžete se podívat na video níže, které by vám mělo přiblížit jeho funkce (přestože už není nejnovější).

Vývojáři chtějí posunout Reddit ještě dál, a tak se chystají vytvořit aplikaci pro telefony se systémem Android. Produkt Manažer, vystupující pod přezdívkou ahiggz, na síti zveřejnil příspěvek, ve kterém hledá uživatele, kteří by se zapojili do testování beta verze aplikace. Registrace do bety je otevřena do 18. prosince 2015, nebudou však přijati všichni uživatelé, ale pouze pár tisíc vybraných. Beta verze by měla být uvolněna do dvou měsíců (přesné datum není známo).

Pokud byste měli zájem stát se beta testerem, musíte vyplnit tento formulář.

Zdroj: Android Authority


 

 

Zprávu pro vás napsal Pavel Junek 12.12.2015 19:40
Avatar
Autor se zajímá o Android a věnuje se webtvorbě. Pro ITnetwork píše o zajímavých projektech z crowdfundingových serverů a zprávy ze světa mobilních technologií.
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa mobilních zařízení
Aktivity (3)

 

 

Komentáře

Avatar
Martin Terence:20.12.2015 11:31

Toto pouzivam uz dlhu dobu a som spokojny https://play.google.com/…apps/details?…

 
Odpovědět
20.12.2015 11:31
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.