BF - Easter Office week
Tento týden až 80% sleva na e-learning MS Office!
80 % bodů zdarma díky naší Velikonoční akci!

Android RoadShow startuje

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Android RoadShow je celodenní akce, kterou pořádá největší český zpravodaj, co se Androidu týče – Svět Androida. Akce se koná už poněkolikáté a jako vždy, tak i letos na nás určitě čeká spoustu zajímavých věcí. Určitě se můžeme těšit na spoustu zajímavých zařízení nebo přednášek. I přesto, že letos je RoadShow pojatá ve velkém stylu, přijede jen do dvou měst – do Prahy a do Brna. Registrace je již otevřena, ale data konání ještě nejsou známa. Přestože všechny minulé ročníky byly zdarma, letos musíme za registraci zaplatit 80 korun. Což ale vzhledem k tomu, co všechno nás čeká, není moc.

Program

Mezi největší hity letošní RoadShow patří určitě chytrý automobil Tesla S, který je ovládaný právě Androidem. Dále si budeme moct vyzkoušet a osahat nejrůznější mobily, Google Glass, VR Oculus Rift, chytrou sekačku Robomow, nebo létajícího drona. Také tu nebude chybět stánek zvaný chytré hodinářství, ve kterém si budete moct vyzkoušet všechny chytré hodinky současnosti. Pokud vás to jenom trochu zajímá, podívejte se na stránky akce a určitě přijeďte.


 

 

Článek pro vás napsal Pavel Junek 23.9.2014 21:05
Avatar
Autor se zajímá o Android a věnuje se webtvorbě. Pro ITnetwork píše o zajímavých projektech z crowdfundingových serverů a zprávy ze světa mobilních technologií.
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa mobilních zařízení
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!