Geek tričko zdarma Geek tričko zdarma
Tričko zdarma! Stačí před dobitím bodů použít kód TRIKO15. Více informací zde

Samsung Gear VR v customer edici

Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem.
Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Samsung Gear VR jsou speciální brýle (headset), běžící na technologii od Oculus Rift, sloužící k zobrazování 3D virtuální reality. Dosavad byly prodávány pouze v innovator edici a s velmi omezenou kompatibilitou (původně byly určeny pouze pro phablet Galaxy Note 4 od Samsungu). Dneškem se však tato zkutečnost mění. Samsung představil spotřebitelskou (customer) verzi brýlí Gear VR. V předprodeji bude na eshopech Samsung, Amazon a BestBuy za cenu 99.99 dolarů (cirka dva a půl tisíce korun). Dodávání ke koncovým zákazníkům by mělo začít již za 10 dnů – 20. listopadu 2015. Hlavní výhodou oproti innovator edici bude kompatibilita, headset bude pracovat se všemi vlajkovými loděmi z roku 2015 od Samsungu.

Gear VR
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

V praxi to znamená, že Gear VR si můžete pořídit, pokud vlastníte některý z následujících telefonů od Samsungu:

  • Galaxy Note 5
  • Galaxy S6
  • Galaxy S6 Egde
  • Galaxy S6 Egde+

K brýlím navíc dostanete 16GB microSD kartu s připraveným obsahem, jako jsou například 3D trailery k filmům, nebo 360-ti stupňová videa. Můžete si je objednat například na BestBuy.

Zdroj: xda-developers, phandroid


 

 

Zprávu pro vás napsal Pavel Junek 10.11.2015 19:15
Avatar
Autor se zajímá o Android a věnuje se webtvorbě. Pro ITnetwork píše o zajímavých projektech z crowdfundingových serverů a zprávy ze světa mobilních technologií.
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa mobilních zařízení
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!