Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij slevové akce 30% výuky zdarma!
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se PHP
Discount week - April - 30

Stylový chytrý náramek Samsung Charm

Samsung uvedl do prodeje stylový chytrý náramek Charm, který by měl vypadat spíše jako šperk, než nositelná elektronika. Skládá se z úzkého silikonového pásku, do kterého je zasezena malá čtvercová měřící jednotka, která je barevně sladěna s páskem. Dostupný je v černé, bílé a růžové barvě.

Samsung Charm
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

(Samsung Charm, zdroj: Samsung)

Náramek zaznamenává denní aktivitu, počítá ušlé kroky (a následně přepočítává na kilometry), monitoruje spálené kalorie. S mobilním telefonem komunikuje prostřednictvím Bluetooth, spolupracuje s aplikací S Health od Samsungu. Jelikož náramek má i vlastní úložiště, může určitou dobu počítat kroky i bez toho, aby byl připojen k telefonu. O zobrazování notifikací z aplikací a upozornění o zmeškaných hovorech či nepřečtených zprávách se stará integrovaná vícebarevná LEDka navrchu měřící jednotky, která také slouží k informování o stavu baterie a připojení k telefonu.

Samsung Champ je napájen integrovanou baterií s kapacitou 17 mAh, na jedno nabití by měl vydržet až dva týdny. Kompatibilní by měl být s chytrými telefony a Androidem 4.4 a vyšším (například Galaxy S7 nebo Galaxy S7 edge) a aplikací S Health ve verzi 4.6 a vyšší. Oficiálně je dostupný zatím pouze v Koreji, Itálii, Francii a Rusku, další státy by však měly brzy přibývat.

Zdroj: Samsung


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa mobilních zařízení
Článek pro vás napsal Pavel Junek 16.5.2016 17:56
Avatar
Autor se zajímá o Android a věnuje se webtvorbě. Pro ITnetwork píše o zajímavých projektech z crowdfundingových serverů a zprávy ze světa mobilních technologií.
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!