Java týden První novoroční výprodej
Hledáš brigádu v IT, která bude 100 % home office a 100 % flexibilní? Pak napiš na: redakce [zavináč] itnetwork.cz pro více info!
80 % bodů zdarma díky akci Black Friday! Tento týden rovněž sleva na e-learning Java až 80 %

Tossup, aplikace, která vám pomůže s budoucí schůzkou

Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem.
Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Už tu bylo poměrně velké množství aplikací, které měly za účel usnadnit vám a vašim přátelům uskutečnění nějaké jak už formální schůzky v rámci firmy až po obyčejný sraz v hospodě či restauraci. Na tuto kartu se pokusil vsadit i Microsoft a přichází s novou sociální aplikací založenou na jednoduchých dotaznících. Tato aplikace nese jméno Tossup a zakládá si na už zmíněných dotaznících, kdy se vybírá z několika vámi zadaných možností jako např. kde, kdy se bude daná schůze/sraz konat, v jaké restauraci atd… to vše samozřejmě v kruhu přátel, které do této vámi chystané události přidáte. Aplikace vděčí za svou existenci programu známému jako Microsoft Garage, což je vnitrofiremní „akcelerační“ program Microsoftu, který umožňuje zaměstnancům, jak už jednotlivcům tak celým týmům uskutečňovat jejich nápady, které by jinak bez žádné podpory neměly žádnou šanci na proražení do světa. A to by byla obrovská škoda, protože z tohoto programu pochází nespočet všemožných i multiplatformních aplikací. Z Microsoft Garage pochází například Join conference, developer assistant(šablony pro Visual Studio),Float­z(sledování o čem si lidé ve vašem okolí povídají),weather (počasí) nebo maker.js (javascriptové knihovny pro CNC) a mnoho dalšího…

tossup

Vzhled prostředí aplikace Tossup (1)

Naši partneři možná hledají právě tebe!

Po instalaci, registraci a spárováním Tossupu s vaším tel. číslem, emailem nebo facebookem, si můžete pro jakoukoliv událost vytvořit sadu otázek nebo vybrat z předpřipravených otázek a jakmile budete se svým dotazníčkem spokojeni, rozešlete je svým přátelům formou emailu nebo sms zprávy, ve které je obsažen odkaz na vaši událost. Tento odkaz příjemce odkáže na danou událost, v případě že příjemce nemá aplikaci ještě nainstalovanou je odkázán na stažení této aplikace, která je mimochodem naprosto zdarma jakožto všechny aplikace z tohoto „inkubačního“ programu, a je samozřejmě zpřístupněna jak uživatelům Windows phone, iPhone tak také i Android.

Zdroje obrázků použitých v článku:
miniatura: microsoft.com
(1): techcrunch.com


 

 

Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!