Letní akce PHP týden
Pouze tento týden sleva až 80 % na kurzy PHP. Lze kombinovat s akcí Letní slevy na prémiový obsah!
Brno? Vypsali jsme pro vás nové termíny školení Základů programování a OOP v Brně!

V USA je spuštěn prodej tabletu Samsung Galaxy View

Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem.
Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Společnost Samsung nedávno oznámila, že pracuje na novém tabletu a že ho již brzy představí. A Samsung nám ukázal svou rychlost, jelikož tablet je již v prodeji, avšak zatím pouze v USA. Pořídit si ho můžete na Amazonu, Best Buy, B&H, nebo také na oficiálních stránkách Samsungu.

View tab

Tablet disponuje opravdu obrovskou velikostí displeje. Samsung Galaxy View je 18,4 palcový tablet. Velká škoda je, že Samsung nepoužil AMOLED displej, jak je u něj zvykem u dražších telefonů, ale pouze TFT. Cena tabletu začíná na 599$. Zákazníci se zatím budou muset smířit pouze s variantou Wi-Fi, jelikož verze s možností použití mobilního internetu zatím není dostupná.

Výrobce uvádí, že tablet vydrží bez nabití až osm hodin nepřetržitého sledování videa či filmů. Tablet disponuje 2 GB pamětí RAM a 32 GB úložného prostoru. Uvnitř tabletu běží operační systém Android a pokud rádi fotíte svůj obličej, tablet nabízí 2,1 MP přední fotoaparát. Nutno říci, že ten mohl mít poněkud lepší rozlišení. Velký 18,4 palcový displej má Full HD rozlišení, což je již v dnešní době takřka nutnost. Uvnitř tabletu navíc tepe osmijádrový procesor Exynos 7580. Energii tablet získává z 5700mAh baterie.

Zda bude mít tablet úspěch se ukáže až časem. Společnost Samsung bude tímto tabletem jistě velikou konkurencí pro firmu Apple, která nedávno představila svůj doposud největší tablet iPad Pro, který nabízí 12,9 palcový Retina displej a větší rozlišení 2732x2048 při 264 ppi.

view Tab

Zdroj: SamMobile


 

 

Zprávu pro vás napsal Filip Bašus 11.11.2015 18:27
Avatar
Věnuji se psaní článků o mobilních zařízeních a o firmě Microsoft.
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa mobilních zařízení
Aktivity (2)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!