Verizon má svůj smartphone

Verizon je známý americký internetový prodejce prodávající především mobilní zařízení a jinou elektroniku či příslušenství. Dnešním dnem, tj. 9. června 2016, začíná předprodávat i svůj vlastní mobilní telefon, který vytvořil ve spolupráci s LG. Nese označení LG K8 V, kde písmeno V reprezentuje právě jméno Verizon a je tak vcelku jasné, že telefon bude dostupný pouze u tohoto prodejce.

LG K8 V

(LG K8 V, zdroj: Verizon)

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Oproti původnímu K8 od LG tento model poněkud zhranatěl a nabídne tak elegantnější a modernější design. Dominuje mu pětipalcový HD displej spolu s tlustými okraji. Poháněn je čtyřjádrovým procesorem Snapdragon z dílny Qualcomm taktovaným na 1.3 GHz. Vnitřní úložiště má kapacitu 16 GB, reálně však cirka 9,3 GB. Lze rozšířit microSD kartou o kapacitě až 128 GB.

O kapacitě RAM Verizon nic neříká, pravděpodobně tak bude stejná jako v případě LG K8, tedy 1,5 GB. Zadní fotoaparát je 8MPx, přední nabídne rozlišení 5 MPx. Vyměnitelná baterie má kapacitu 2125 mAh. Operační systém je Android ve verzi 6.0.1 Marshmallow.

V předprodeji je telefon již nyní, nicméně dostupný bude až 16. června. Cena je stanovena na 144 dolarů (cirka 3500 korun), nebo 6 dolarů (zhruba 150 korun) měsíčně po dobu dvou let.

Zdroj: Verizon, gsmarena


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa mobilních zařízení
Článek pro vás napsal Pavel Junek 9.6.2016 9:48
Avatar
Autor se zajímá o Android a věnuje se webtvorbě. Pro ITnetwork píše o zajímavých projektech z crowdfundingových serverů a zprávy ze světa mobilních technologií.
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!