Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se JavaScriptu
Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij slevové akce 30% výuky zdarma!
JavaScript týden

Verizon od příštího roku začíná s 5G

Zatímco v České republice usilovně pracujeme na drahém pokrytí mobilních sítí čtvrté generace nebo také LTE a naši mobilní operátoři tvrdí že už mají pokrytí v malíku, ač pravda je jiná (posuďte sami ), tak Americký gigant Verizon se bez bázně a hany pouští do dalšího podniku za ještě rychlejším mobilním připojením.

main
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Oznámilo totiž, že plánuje od příštího roku s testováním nových mobilních sítí páté generace 5G a do širšího komerčního provedení tyto služby chystá uvést do příštích pěti let. Otázkou zůstávají specifikace nového termínu 5G, protože podle tiskového prohlášení by tyto nové služby měli být až padesátkrát rychlejší, s latencí odpovídající řádu milisekund a navíc by jednotlivé AP stanice měli utáhnout více připojených zařízení najednou, než stíhají současné 4G. Verizon s testování ještě nezačalo a tak tyto poskytnuté informace jsou zatím pouze na papíře, ale výsledek prý může ve finále dopadnout i daleko lépe. Počáteční testy proběhnou ve dvou výzkumných laboratořích, kde na projektu budou společně spolupracovat i velké společnosti jako jsou Samsung, Nokia, Qualcomm, Cisco, Ericsson a Alcatel-Lucent. A to hlavně z toho důvodu, že pro podporu nové sítě páté generace bude potřeba vybavit jak vysílače speciálním 5G vybavením, tak také vaše mobilní miláčky jako tomu bylo u předešlé 4G.

Zdroje obrázku použité v článku:
miniatura: en.wikipedia.org
(1): cnn.com


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa mobilních zařízení
Článek pro vás napsal Gabriel Mastný 12.9.2015 11:39
Avatar
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!