Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se JavaScriptu
Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij slevové akce 30% výuky zdarma!
JavaScript týden

Vyměnitelné moduly pro Moto X na fotce

Teprve nedávno unikly informace o chystané vlajkové lodi Lenova, která nejspíše ponese název Moto X 2016 (nebo Moto Z). Ty jsou sice mizivé, ale na veřejnost se dostávají další zajímavé novinky. Na twitteru uživatele Evan Blass, známého jako @evleaks, se nedávno objevil obrázek, jenž zobrazuje 3 zadní moduly, které budeme moct magneticky připnout pomocí pinů na záda tohoto chystaného mobilního telefonu.

Moduly pro Moto X 2016

(zadní moduly pro Moto X 2016, zdroj: Android Central)

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

O funkcích modulů můžeme jenom spekulovat, avšak dle obrázku prostřední z nich vypadá jako rozšiřující baterie se stojánkem. Modul v popředí by mohl být fotoaparát, který přidává plnohodnotný snímač s objektivem, přisvětlovací diodu, fyzickou spoušť a malou rukojeť pro lepší držení mobilu jako fotoaparát.

Lenovo tímto chce nejspíše konkurovat vlajkové lodi LG, modelu LG G5, která je prvním modulárním telefonem uvedeným na trh. Řešení Lenova by však mohlo být mnohem elegantnější, jelikož nejspíše nebude nutné vypínat telefon při vyměňování modulu, což je u konkurenčního LG nutností.

Informace o ceně ani všech dostupných modulech zatím dostupné nejsou, ale nejspíše budou představeny současně s chystaným phabletem v červnu na konferenci Lenovo Tech World.

Zdroj: Android Central, The Next Web


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa mobilních zařízení
Článek pro vás napsal Pavel Junek 26.5.2016 18:44
Avatar
Autor se zajímá o Android a věnuje se webtvorbě. Pro ITnetwork píše o zajímavých projektech z crowdfundingových serverů a zprávy ze světa mobilních technologií.
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!