ITnetwork Flashka zdarma C a C++ týden
Pouze tento týden sleva až 80 % na kurzy C a C++
Brno? Vypsali jsme pro vás nové termíny školení Základů programování a OOP v Brně!

Xiaomi chystá náramek s displejem

Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem.
Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Vypadá to, že čínská společnost Xiaomi chystá představení nového modelu svého chytrého náramku Xiaomi Mi Band. Náramek s pravděpodobným jménem Mi Band 2 přinese oproti svým dvěma předchůdcům jednu zásadní změnu. Bude mít displej.

Žádné oficiální informace včetně data představení nebo specifikací nejsou známy, můžeme tak pouze hádat, co nový model přinese. Všechny doposud získané informace jsou dostupné jenom z fotografie, na které je zachycen SEO společnosti, Lei Jun, s náramkem na ruce.

Mi Band 2

CEO společnosti Xiaomi, Lei Jun, na konferenci v Číně, zdroj: Android Central

Jak je z obrázku patrné, kromě malého LCD displeje bude náramek disponovat také velkým kulatým tlačítkem. Displej by mohl zobrazovat nejen čas, ale také informace o ušlé vzdálenosti, stav baterie a další údaje, které senzory naměří. Tlačítko by kromě ovládání displeje mohlo sloužit k manuálnímu přepínání mezi denním a nočním režimem. Silikonový obal, do kterého se vsazuje modul náramku, je velmi podobný náramku minulé generace a je zda tak jistá pravděpodobnost, že i hlavní jednotka bude mít stejnou velikost. Modely by pak mohly být navzájem kompatibilní.

Co se týče funkcí náramku, můžeme předpokládat senzor měření tepu, počítadlo kroků nebo upozorňování na příchozí hovory či budík. Prakticky vše co nabízí Mi Band 1 a Mi Band 1S a možná i něco navíc. Na oficiální vyjádření společnosti a představení produktu si budeme muset ještě počkat. Můžeme jenom doufat, že tak Xiaomi brzy učiní.

Zdroj: Android Central, gsmarena


 

 

Zprávu pro vás napsal Pavel Junek 25.4.2016 18:09
Avatar
Autor se zajímá o Android a věnuje se webtvorbě. Pro ITnetwork píše o zajímavých projektech z crowdfundingových serverů a zprávy ze světa mobilních technologií.
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa mobilních zařízení
Aktivity (2)

 

 

Komentáře

Avatar
00
Člen
Avatar
00:25.4.2016 22:33

Mohli!

Modely by pak mohli být navzájem kompatibilní.
 
Odpovědět 25.4.2016 22:33
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.