September discount week
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se MS Office
50 % bodů zdarma na online výuku díky naší Slevové akci!

UPC spouští Wi-Free, zatím jen v Plzni

UPC zahájilo očekáváný projekt Wi-Free. Prozatím jen pro plzeňské zákazníky, kteří mají modem/router od společnosti pronajatý. Ti, kteří mají router zakoupený, si mohou službu aktivovat. A co vlastně jde? Na routeru se vytvořila Wi-Fi s odděleným SSID, která nezasahuje ani do sítě, ani do vaší rychlosti. Nabízí až 10 Mbit/s download a 2 Mbit/s upload, který se sdílí mezi až 5 připojených uživatelů, což je maximum na jeden router. Každý zákazník může najednou službu využívat rovněž pro 5 uživatelů. V pilotním provozu v Plzni jsou využívaná zařízení TC7200 a EPC3925.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Ředitel segmentového marketingu UPC Jan Kohout síť popisuje následovně: „Wi-Free je jedinečná služba, která umožní připojení na Wi-Fi například na návštěvě u vašich kamarádů, známých nebo jinde v dosahu UPC Wi-Free modemů. Vaše mobilní zařízení využije oddělenou Wi-Fi síť. Stačí se jednou přihlásit pod unikátním loginem a heslem a Wi-Free vás automaticky připojí vždy, když bude síť v dosahu.“

Jaký máte názor na službu vy? Těšíte se na rozšíření do vašeho města?

Zdroj: Tisková zpráva společnosti UPC


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa mobilních zařízení
Článek pro vás napsal Vojta Pšenák 16.4.2015 15:56
Avatar
...
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!