Geek tričko zdarma Geek tričko zdarma
Tričko zdarma! Stačí před dobitím bodů použít kód TRIKO15. Více informací zde

Novinky z dění na FIT ČVUT

Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem.
Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Jak již jistě víte, na Fakultě informačních technologií ČVUT v Praze máme plnou řadu pokrokových předmětů a i do příštího akademického roku se chystají nové změny, které studentům umožní lepší akademické žití.

Novinky z dění

Přehled zajímavých novinek – například nových předmětů, které se budou vyučovat od příštího akademického roku 2017/2018 – najdete v článku https://casopis.fit.cvut.cz/…ky-deni-fitu.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Vypíchl bych například zbrusu nový lukrativní předmět 2D tisk (BI-2DT), který po vzoru úspěšného předmětu pro 3D tisk (BI-3DT) cílí na naše kreativní studenty.

A další věcí, která by vás mohla zaujmout, jsou zbrusu nová skripta s názvem C++11 pravidel jak sbalit holku.

#hackovani

Na FITu byl tento akademický rok 2016/2017 zaveden nový předmět BI-HAC; předmět, který se zaměřuje na pokročilé techniky #hackovani. Není divu, že byl plně obsazen, protože je opravdovým unikátem! Redaktorka fakultního časopisu Buď FIT se v rámci rozšiřování obzoru rozhodla si tento předmět zapsat a se svými zkušenostmi se s námi podělila ve článku https://casopis.fit.cvut.cz/tvorba/bi-hac.

Buď FIT, Žij FIT!

Děkan fakulty společně s Ústavem tělovýchovy a sportu ČVUT připravil novou vyhlášku, která má vstoupit v platnost od nového akademického roku 2017/2018. Aplikováním této vyhlášky by měla fakulta dostát více svému jménu a její studenti i zaměstnanci by ji měli lépe reprezentovat nejenom duchem, ale i tělem. Určitě doporučuji si přečíst celý článek https://casopis.fit.cvut.cz/…-fit-zij-fit.


 

 

Zprávu pro vás napsal Honza Bittner 1.4.2017 17:47
Avatar
Milovník Dartu. Student FIT ČVUT. Sleduj mě na https://twitter.com/tenhobi a ptej se na cokoli na https://github.com/tenhobi/ama.
Všechny články v sekci
Zpravodajství
Aktivity (2)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!