Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se JavaScriptu
Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij slevové akce 30% výuky zdarma!
JavaScript týden

Novinky z dění na FIT ČVUT

Jak již jistě víte, na Fakultě informačních technologií ČVUT v Praze máme plnou řadu pokrokových předmětů a i do příštího akademického roku se chystají nové změny, které studentům umožní lepší akademické žití.

Novinky z dění

Přehled zajímavých novinek – například nových předmětů, které se budou vyučovat od příštího akademického roku 2017/2018 – najdete v článku https://casopis.fit.cvut.cz/…ky-deni-fitu.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Vypíchl bych například zbrusu nový lukrativní předmět 2D tisk (BI-2DT), který po vzoru úspěšného předmětu pro 3D tisk (BI-3DT) cílí na naše kreativní studenty.

A další věcí, která by vás mohla zaujmout, jsou zbrusu nová skripta s názvem C++11 pravidel jak sbalit holku.

#hackovani

Na FITu byl tento akademický rok 2016/2017 zaveden nový předmět BI-HAC; předmět, který se zaměřuje na pokročilé techniky #hackovani. Není divu, že byl plně obsazen, protože je opravdovým unikátem! Redaktorka fakultního časopisu Buď FIT se v rámci rozšiřování obzoru rozhodla si tento předmět zapsat a se svými zkušenostmi se s námi podělila ve článku https://casopis.fit.cvut.cz/tvorba/bi-hac.

Buď FIT, Žij FIT!

Děkan fakulty společně s Ústavem tělovýchovy a sportu ČVUT připravil novou vyhlášku, která má vstoupit v platnost od nového akademického roku 2017/2018. Aplikováním této vyhlášky by měla fakulta dostát více svému jménu a její studenti i zaměstnanci by ji měli lépe reprezentovat nejenom duchem, ale i tělem. Určitě doporučuji si přečíst celý článek https://casopis.fit.cvut.cz/…-fit-zij-fit.


 

Všechny články v sekci
Zpravodajství
Článek pro vás napsal Honza Bittner 1.4.2017 17:47
Avatar
Student FIT ČVUT. In love with Flutter. :-) Sleduj mě na https://twitter.com/tenhobi a ptej se na cokoli na https://github.com/tenhobi/ama.
Aktivity (2)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!