Chceš se vypracovat až k výdělku 160.000 Kč/měsíc? Důležité je začít. Staň se programátorem díky rekvalifikačnímu kurzu! Začni dnes!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Ajťáci budou mít svou vlastní kavárnu

Centrum Node5 na Smíchově v Praze již dlouhou dobu připravuje otevření klubové kavárny. Čas nadešel a ajťácká kavárna N5 Café se otevře již 19. května. Kavárna kombinuje příjemné prostředí kavárny, co-workingu a pracovního prostředí s přístupem k všelijakým akcím i přednáškám.

Jelikož je kavárna klubová, je nutné zakoupit si členství. Standardní měsíční členství stojí 390Kč, ale na první měsíc (červen) je za zaváděcí cenu za pouhých 100Kč. To vám umožní 40 hodin měsíčně využívat prostory kavárny N5 Café a účastnit se veřejných i soukromých akcí, přednášek apod.

Prostory kavárny N5 Café - Zprávy ze světa programování

Foto: node5.cz

Kavárna je rozdělena na několik zón - klasická místa s křesílky, bar, místo s pracovními stoly, zóna odpočinku s pohodlnými sedacími pytli, speciální tichá zóna za příplatek, kde vás nikdo nebude rušit, či zasedací místnost. V kavárně je samozřejmý přístup k rychlému internetu, je zde kvalitní počítačové vybavení, nabíječky, sluchátka Beats, tiskárna, či knihovna praktických rad od členů Node5 a mnoho dalšího. Do budoucna se počítá se zřízením venkovní terasy.


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa programování
Článek pro vás napsala x 9.5.2014 16:28
Avatar
x
Aktivity